5 posledních lásek (2009)

anglicky film akeho kolvek zanru je proste iny a zaplat pan boh zato.neviem ako ostatny ale ja uz nemozem vystat tie komercne americke shity kde sa odraza aka pokritecka je to spolocnost.kazdopadne doporucujem tento film ludom ktory si uz nejakym tym vztahom presli. ludom vztahovo menej aktivnym by mohol tento snimok vziat iluzie o laske vyvolat v nich milion otazok a privodit znacnu depresiu.odomna 4 hviezdicky na oskara to sice nieje ale ja som sa pobavil :-)

Jízda smrti (2008) odpad!

toto je tak neuveritelne stupidna zlatanina aku som uz davno nevidel tento brak moze zaujat chlapca pred pubertou ktoremu je asi 12 pretoze 13 rocny by uz tento "film" vyfuckoval trpel som ked som sa to snazil dopozerat do konca aby som z ucty k francuzkej kinematografii mohol udelit aspon jednu hviezdicku ale to proste neslo tento pocin si nezasluzi aby sa nan ktokolvek dival

Moon (2009)

myslim ze stoji za to sa na to aspon raz pozriet nechcem prezradzat ale jedna sa v podstate o one man show.odomna za 3 hviezdicky urcity dojem tento film rozhodne zanechal

Prokletí (2008)

velmi priemerna vec odomna 2 hviezdicky a to len preto ze som horroru nakloneny tu a tam trosku bububu ale inak neuveritelna nuda ja vzdy hovorim preco sa tocia taketo filmi ked deti v somalsku mru hladom

Děcka jsou v pohodě (2010)

Z mojho pohladu sa jedna o znacne vaznu vztahovu dramu.O komedii sa tu vazne neda hovorit ani zo srandy.Annette Bening ma uz asi do svojej smrti rezervovane role v ktorych bude dokonale stelesnovat americku pokriteckost.Nech by sa dialo cokolvek vzdy usmev od ucha k uchu a vsetko je cool vsetko je fanj kazdy je stastny proste americky sen.Je to skvela herecka potvrdila to v americkej krase a v tomto snimku taktiez.Tento film vo mne vyvolal otazku ci je skutocne dobre aby homosexualne a lesbicke pary vychovavali deti.Vrelo doporucujem milovnikom vztahovych dram.Nemyslim si ze z toho bude oskar ale zly film to rozhodne nieje.

Stáhni mě do pekla (2009) odpad!

Ako velky fanusik horroroveho zanru musim konstatovat ze toto bol jeden z najhlupejsich filmov co som mal tu cest zhliadnut.Reziser nema ani tusenie ako pracovat s atmosferou aby divaka aspon jemne navnadil na vlnu strachu.Dve slova NUDNA HLUPOST

Resident Evil: Afterlife (2010)

Uz len z nostalgie a ucty k sage som sa na to pozrel.Vzhladom k predoslim castiam zaznamenavam jemne zlepsenie. Zaujimalo by ma ci to bude mat este pokracovanie kazdopadne raz ci dvakrat sa na pozriet da ale jednotka bola bez konkurencna.

Černá labuť (2010)

Krasny psycho thriller-skvela Natalie po pravu nominovana na oskara.Velmi tvrdy je chlebicek ma baletka.Driet do mrrrtva aby clovek dosiahol na svoju vysnenu rolu.Ked uz organizmus nezvlada takuto zataz zacne branit. Nieje potrebne viac dodavat vrelo doporucujem

Králova řeč (2010)

Skvele zahrane Colin je urcite najvecsi favorit na oskara. Apropo milujem anglicku aristokraciu.Naprik tomu odomna len 3 hviezdicky. K tomu aby bol film suprovy nestacia len excelentne herecke vykony ale inak si myslim ze to svojich fanusikov mat bude urcite

Opravdová kuráž (2010)

Skvele herecke vykony hlavnych predstavitelov za ktore su pravom nominovany na oskara.Jeff ako stary uhundrany vecne ozraty U.S. Marshall s prizvukom tak divnym ze som ho najprv 15 min. sledoval a potom som zistil kdo to vlastne je.Excelentnejsia bola ale Hailee-rokosne copata s anglickou vychovou a prizvukom.Moj skromny odhad je ze ju oskar neminie.Napriek tomu vsetkemu odomna len 3 hviezdicky- ja som mal u toho filmu pocit ze si bratia Coenovy z nas filmovych labuznikov robia srandu.Postradam tu taku pravdivost alebo taku tu tvrdost divokeho zapadu nie ze by sa tam nestrielalo ale mal som vzdy pocit ze sa divam na limonadoveho joeho skratka na taku parodiu na poriadny western. Na mna to proste nezabralo