Smrtonosná past (1988)

Váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale srazil to dabing, který mě (hlavně hlas Bruce pronášející jeho drsňácké hlášky) nesmírně iritoval. Věřím, že v angličtině bych si to užila víc...

Narrows (2008)

Bezzubé a plytké

Za plotem (2006)

Možná, že jsem už viděla až moc animáků, nebo těžko říct, ale nebavilo mě to. Vůbec. Žádné postavě jsem nefandila, žádná mi nebyla nějak zvlášť sympatická, ba naopak: některé mě pořádně štvaly (naspeedovaná veverka, přechytralá želva, záporácký mýval i uječená hysterická ženská), což je průser jak u normálních hraných filmů, tak i u animáků. Znovu už se na to určitě nepodívám.

Match Point - Hra osudu (2005)

od druhé půlky jsem fakt trpěla toho chlapa bych přerazila..dvě hodiny na mě byly vážně moc na takové téma, které má jasný průběh a na mě občas až moc ukecaný scénář. možná to je mým dnešním rozpoložením, ale sledovalo se mi to dost těžko, takže dnes ***

Jezinky a bezinky (1944)

Zábavná ztřeštěnost, na které mi ale neskutečně vadilo Grantovo nepřirozené a nevtipné přehrávání. Nejsem velkým znalcem starých amerických filmů, ale na základě Příběhu z Filadelfie vím, že to Grant umí podstatně lépe, takže: 75%

Pýcha a předsudek (2005)

Už dlouho se mi nestalo, že by ve mně nějaký film zanechal tak příjemný pocit..trvalo sice nějaký čas, než jsem se "odvážila" si film pustit, od Jane Austin jsem nic nečetla a k té době nemám žádný vztah, ale výsledek mě opravdu velmi mile překvapil, jak po herecké stránce, příběhové, tak i po výtvarné - a teď půjdu spát s úsměvem!:) A musím dodat, že Keira Knightley byla dokonalá, nešlo s ní nesouznit a nefandit jí.

Sněhurka a lovec (2012) odpad!

tady jsem o odpadu ani na chvíli nezapochybovala..ještě nikdy jsem neviděla film složenej z více jinejch filmů! co to jako bylo za vykrádačku? a ta scéna přesně okopírovaná z Princezny Mononoke mi teda pěkně nadzvedla mandle! jo, a Stewart je příšerná herečka..v repertoáru má jedinej přiblbej výraz a nic víc ze sebe nedostane..tohle že je nová Hollywoodská ikona? prosím vás!

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

jak se mi předchozí filmy líbíly, tohle bylo obrovský zklamání, zvětšený mým očekáváním..dostat se přes pět filmů k tomuhle nudnýmu, rozvláčnýmu a nekoherentnímu cosi, tomu teda říkám fakt "finále". a co ten banální důvod změny Skywalkera? osudovost vystřižená jak z řecký tragédie, to si asi tvůrcí líp nevěděli rady...pro mě byl tenhle film ztráta času