Láska na špičkách (2021)

Vtipný potenciál plynoucí z tématu a obsazení, byl nevyužit. Komedialní část filmu vyzněla v důsledku režie tak nějak ploše, do ztracena a romantická část vlastně taky. Takže vlastně takový TV film, který neurazí, nenadchne.

Svědectví: Pravda, která měla zůstat skryta (2021)

Všichni lidé ještě mentálně nedospěli k tomu, aby žili jen z rostlinné stravy. Ale jednou to tak bude. Jsem 11. rok na veganské stravě a zdravotně jsem na tom, vzhledem k věku lépe než většina mých vrstevníků. Film jsem zatím nedokázal dodívat do konce. I proto zvířata nejím. Každý, kdo nemá koule na to, aby tento dokument dodíval do konce, nemá právo jíst zvířata a produkty z nich. Ti ostatní by se měli nad sebou zamyslet.

Vražedné stíny (2022) (TV film)

První díl navnadil na super film. Druhý to vše pohřbil naivním, nelogickým a místy až snad hloupým scénářem... Jako i ta tajemnost s pozadím musí být logická a nevytržená z kontextu... Postava paní doktorky dělala na můj vkus velké a málo uvěřitelné veletoče jen proto, aby se nakonec tablet nedostal k Vetchému. To šlo ale zařídit ve scénáři jinak. Uvěřitelněji. Hackerka a soukr. detektiv měli našlápnutý potenciál minimálně na dalších 10 samostatných dílů. Za mě 3* z 5.

Spolujízda (2019)

Takový neurazí, nenadchne. Viděl jsem dabované a neskutečně mě štval hlas hlavního golema... Podruhé už asi radši ne. Výborný soundtrack.

V utajení (2017)

Rád bych viděl pokračování ženského agenta Bournea.

Dianina svatba (2020)

Trošku narychlo... Asi by si to zasloužili delší stopáž, ale jinak příjemná sonda do vztahu v manželství.

Láska vlny přenáší (2022)

Dirty Kaiten... Polský hříšný tanec, akorát místo tance kaiten. Na mě to fungovalo.

Podvodník z Tinderu (2022)

Chtěla krásného, bohatého prince, dostala podvodníka, co jí oškubal o 1/4 mega dolarů... Té naivitě se jen těžko věří. Natočit to v Hollywoodu, řeknu, že to je hrozná sr*čeká...

Najednou jsme rodina (2018)

Fracci na zabití. Trošku taková ta americká od mantinelu k mantinelu "komedie"...