• Krátkometrážní

Nouzový východ (2008)

nemám rád filmy, které jsou o "ničem" a v posledních 10 minutách se něco převratného stane. Ikdyž je mi 21 tak už moc dobře vím co znamená chodit do práce, která mě až zas tak nebere. Několikrát už jsem uvažoval nad totální změnou života sbalit si pět švestek a jít. Jediné co mě pořád tady drží je strach. Myslím, že nejsem sám. Tento film mi nic moc nepřinesl. Ona chtěla změnu manžela ukecala, ale toho nabulíkoval jeho novej zaměstanavetel. Nejvíce se mi líbila hláška. "Jsem rád, že nejsem tím nenarozeným dítětem." Ta mluví asi za vše. Je mi moc líto jakého k jakému razantnímu kroku musela přistoupit. Nicméně opravdu mě tento film nenadchnul. Možná proto, že ve vlastním světě sám chci něčeho dosahnout a mám strach něco změnit

Milionář z chatrče (2008)

Myslel jsem si, že tento film bude o někom co vyhrál a jak ho to změnilo. Toto pojetí filmu mě naprosto odrovnalo. Husí kůži jsem měl od ruhé poloviny filmu skoro pořád. Nepamatuji si kdy jsem se tolik stotožnil s hlavním hrdinou jako teď. Ale abych to tu nepřechválil. Otázka za 20 milionů rupií ohledne Tří mušketýrů? Chápu vysoké procento negramotnosti v Indii ale asi bych čekal spíš toho kriketového hráče jako poslední otázku.

Madonna: The Confessions Tour (2006) (koncert)

Dokonalá taneční show, kterou jsem měl možnost v Praze naživo a skoro každý večer si ji tímto způsobem připomínám :-)

Dveře dokořán (2006)

zas jeden film, který mě po dlouhé době dostal... velmi silný a působivý film

Skandál (2006)

Docela dobře vymyšleno ale jinak váženíí. Teda nic moc.

Král Kalifornie (2007)

Děs bída a utrpení. Netuším co komického na tomto filmu bylo....

Špinaví Irové (2007)

o životě. o tom jak težké je s někým navázat kontakt, někoho milovat, někoho ztratit. O tom jak někteří bojují a jiní se vzdávají bez boje a jiní co se zas nedokáží srovnat s krutou realitou.

Odvlečen (2007)

na to nemám co říct, v tu chvíli co prozradil jména jsem byl vzteky bez sebe, že celou dbou věřím, že je nevinen a pak když se zjistilo, že to nebyla pravda tak prostě euforie. Působivý silný příběh u kterého mi ale chybělo dotažení úplně do konce. Nakopal bych všem blbečkům zadky. Měli by uzákonit sesazení pro toho kdo nařídil mučení. Chápu, že v dnešním světě, světě terorismu , není jiná možnost, ale tohle. Já vim ...nemůžete dokázat, že je nevinný. O tom je náš soudní a americký soudní systém. Oni ho ani nesoudili....A přál bych MRS: WHITMann aby ji roznesli na kopytech ikdyž je to moje oblíbená herečka a hrát mrchy ji očividně jde. Myslím, že to nebyl a nebude posledni omyl v samovládě USA. NEupozorňuju tím na sebe a nezačíná FBI mi odposlouchávat telefony? :-D

Komplic (2007)

Zajímavá zápletka, děj ani tolik nenudil, lístost se probudila, ale že by to ve mně něco zanechalo ? Jeden ze slabších filmů. Přivedl mě však na otázku... Každý den se může něco stát. Smrt čeká na každém kroku. Proto rad do života. Život je krátký to víme, ale každé ráno žijme s pocitem jako by nebylo zítřku. Jednou se tak stane.

Pochybná sláva (2006)

Kdysi jsem viděl film Klub 54 a byl jsem asi jako on . Všichni řvali O Trumanne a já si říkal kdo je ten Trumann? :-) A tady mám o něm celý film :-) Velmi se mi líbilo pojetí filmu. Někdy mě štve, že tu není deset hodnot, tohleje na 4,5 * :-) no nedá se nic dělat. Mám život o to těžší, že musím takto omezeně hodnotit :-)