Až na krev (2007)

Po hodnoteniach ostatných som mal veľké očakávania, ale o to väčšie bolo moje sklamanie. Po dlhej dobe sa mi stalo, že som film ani nedopozeral a asi po hodine a pol som to vypol. Bolo to pre mňa veľmi nudné a nezáživné, čakal som oveľa viac.

Elysium (2013)

Akože nápad naozaj dobrý, ale to prevedenie nestálo za nič, všetko veľmi predvídateľne od začiatku až do konca, o nejakom napätí nemôže byť ani reč. Na Elysium si mohol zaletieť na pivo v podstate každý komu sa zachcelo. Ku koncu mi to prišlo už len ako komédia na pobavenie. Takže pre mňa veľké sklamanie a nebyť Matta Damona tak by to hodnotenie dopadlo asi ešte horšie.

Odpískané (2008) (pořad)

Suhlasim s Tomcom. Aj ked vsetci vieme ze nasa liga za vela nestoji hlavne ta futbalova, ale aspon ze sa niekto zaujima o nase najvyssie sutaze v tychto dvoch najpopularnejsich sportoch. Sice by sa to dalo urobit ovela lepsie, ale budme vdacni aspon za toto. Skoda len ze aj s odpiskanym to ide dole vodou a tie vysielacie casy tie uz radsej nebudem ani komentovat.

Drive (2011)

Naozaj vyborny film, cakal som sceny, v ktorych bude Gosling pripominat Chucka Norisa a zbesile nahanacky a kopy rozbitych aut ,ale to sa nekonalo a ja som videl film s vybornou atmosferou a uzasnou hudbou, ktora film naozaj velmi vhodne doplnala. Goslingov vinikajuci vykon,utiahnuty vodic mu isiel skvele. Film prekonal moje ocakavania takze u mna plny pocet

Hačikó - příběh psa (2009)

Velmi pekny a dojimavy film s kvalitnym hereckym obsadenim a velmi sympatickym psim plemenom. Jednoduchy dej s rychlym spadom, velmi sa mi to pacilo,je to film ktory by som si kludne pozrel aj viackrat,cize davam plny pocet

Zita na krku (2011) (seriál) odpad!

no markiza a jojka zacina chrlit naozaj neuveritelne kusky, po Šeherezáde kutiyl sro a podobnych kuskoch je to dalsi serialik suci tak akurat na ODPAD

Jánošík I., II. (1963)

Podľa mňa najlepší film o našom národnom hrdinovi Jurajovi Jánošíkovi. Krásny a pútavý príbeh s najlepšími slovenskými hercami tej doby. Mená ako František Dibarbora, Andrej Bagar, Jozef Kroner, Karol Zachar alebo Dušan Blaškovič sú určite zárukou filmovej kvality. Film zaujímavo zachytáva aj problematiku poddanstva a krásu našej slovenskej prírody. Jeden z najlepších slovenských filmov,vrelo odporúčam každému pozrieť kto ho ešte nevidel. Je to určite naše kultúrne dedičstvo.

Počátek (2010)

Pre mna velke sklamanie tento film. Mozno preto ze som od neho tak vela ocakaval, ale proste som sa pritom v kine nudil. Napad dobry ale dej nezaujimavy a nudny. Jedine plus je vyborny herecky vykon Leonarda di Capria. Proste to urcite neni film, ktory by som si pozrel viac ako raz,jeden krat bohate stacilo

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

čím ďalej tým horší sú tí Piráti z Karibiku. Prvý diel prekliatie čiernej perly bol dosť dobrý film ale tato 3-ka už nestojí skoro za nič,strašne zdĺhavé a nudné, mňa to teda vôbec nepresvedčilo