Okřídlené bytosti (2008)

Táto "krimi-dráma" ktorú by som skôr označil za psycho-triler ma zrovna nenadchla. Začiatok bol celkom zauímavý, ale čo sa dialo potom... A o konci už ani nehovorím. Šťastím tohoto filmu je len Dakota Fanning, ktorá opäť predvádza skvelý výkon. Takže***. Tá tretia je za Dakotu.

Hannah Montana (2009)

Keby som bol mladší tak by sa mi to asi páčilo, ale keď vydím tie všetky výrobky Hannah Montana, je mi na vracanie.

Opravdový život (2008)

Konečne film ktorý ukazuje život normálnych ľudí taký aký je. A podľa mňa zatiľ najlepšia rola AnnySophie Robb.

Stmívání (2008)

Po vynikajúcej knižnej predlohe prichádza jej skvelý odlesk na plátne. Herci sú vybraný skvele, hudba ešte lepšie, akurát efekty by možno chcelo trochu vylepšiť. Emmet pokiaľ viem mal v knihe plavé vlasy a nie čierne, ale ani to nepokazí výsledný dojem z filmu.

Most do země Terabithia (2007)

Keďže som čítal predlohu, tak som od tohoto filmu čkal dosť veľa. A, chvalabohu sa mi to aj splnilo. Herci sú vybraný skvele, a modernosť filmu neškodí, keďže predloha pochádzala z roku 1970. Myslím si že ma to zrejme pohltilo viac ako kniha, ale plakať sa mi nepodarilo ani tu, keďže nepatrím medzi slabé povahy. Do veľkej miery za to zrejme môže aj AnnaSophia Robb ktorá je opäť úplne úžasná.