Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Tak do poloviny filmu jsem si říkal, že je to ještě celkem slušná podívaná, při nejmenším vyrovnaná s předchozími díly, avšak od poloviny jakoby to postupně vše ztrácelo a konec ( posledních 15 minut cca ) mne naprosto zklamal. Myslím, že 70% je maximální a spravedlivé možné ohodnocení.

Marley a já (2008)

Do poloviny ( možná více ) filmu jsem tento film vnímal jako naprosto průměrný film, ale zhruba od té poloviny jako by se něco změnilo a já se na to koukal úplné jinýma očima. Nakonec pro mne celkem uspokojivý film, takže tedy i když jen tak tak - 4* .

Dostaň ho tam (2010)

Celkem obyčejný příběh jenž obsahuje každou chvilkou nějaký film, ale když tento film srovnám s ostatními tak musím říct, že Nicholas Stoller si s tím přeci jenom poradil lépe.

Jak vycvičit draka (2010)

Po hodně dlouhé době skvěle zvládnutý animovaný film. Velice mne nadchl, čekal jsem průměrnou pohádku jakou v posledních letech často mohu sledovat avšak možná svítá na lepší časy a animované filmy získají zpět to co ztratily :)

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Dosti dobrý film. Knihy jsem neměl příležitost číst a porovnat to tedy nemohu zda-li je lepší knižní nebo zfilmovaná verze. Nicméně si chválím tento film za zajímavý děj a skvělou atmosféru, která mne místy připoutala zcela k pohovce.

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Už tam nezáleží na zpěvu, ale na penězích a na looku soutěžících ...

Jurský park (1993)

Jeden z filmů u kterých jsem jako prcek sedával dosti často a rád se dívám znovu :) Mistrovské dílo... jak napsal golfista -->> prostě klasika

Přátelé (1994) (seriál)

Každý díl je humorný, každý díl nějaká nová hláška.I přes tolik dílů stále má svou počáteční energii.Skvěly seriál. :)