Sociální síť (2010)

Pro mě obrovské zklamání. Film si mě sotva udržel a nic moc pozitivního si z toho neodnáším. Chápu, možná to nebyl film pro mě, ale hodnocení 82% mi přijde trochu přestřelené. Ale tímto rozhodně nechci odratit zastánce tohoto filmu. Film si u mě udělal pouze lehce průměrný zážitek.

50/50 (2011)

Ty čtyry tomu dám, ale na zadek se z toho neposadim. Jo vcelku to bylo příjemné a pro někoho možná i inspirativní, ale jinak to na mě nijak dojem neudělalo. Joseph Gordon-Levitt mě od filmu 500 dní se Summer překvapuje čím dál víc a vypadáto, že mám dalšího kandidáta do "oblíbených herců". Už tak celkově mě kámoši Kyle a Adam do filmu hezky sedli.

Zombieland (2009)

Film plný humoru, zombíků, krve, jater(a ostatních lidských orgánů) a "strachu". Asi si zahraju Left 4 dead:)

Piraňa 3DD (2012)

Větší hrůzu mi naháněli filmové hlášky a herecké výkony, než děsivé piraně. Největší sračka co jsem poslední dobou viděl.

Temný rytíř povstal (2012)

TOHLE nepotřebuje komentář! Jenom pár dní nemůžu slyšet Zimmerovu hudbu, protože mi ještě doznívá v uších. 91 %

Amazing Spider-Man (2012)

Prostě komiksový filmy mě nikdy neomrzí. Film má hezký "béčkový" příběh, hezký vtípky, hezký efekty a hezkou Emmu Stone a myslim si, že Sam Raimi se může se svojí trilogií jít klidně zahrabat. A s radostí si počkám na pokračování a teď už se těším na Nolena a jeho rytíře. Well done Marc Webb!

Pleasantville: Městečko zázraků (1998)

Opravdu suprový nápad takhle zpracovat film, který působí velice originálně. Celé se to rozbíhá jako nějaká normální rodinná komedie. (vzpomněl jsem si třeba na Klik-život na dálkové ovládání), ale film pak dostane krásný příběh, který je ještě "hozen" do černobílého kabátku. A po tomhle filmu můžu říct, že Reese Witherspoon je pro mě herečkou na prvnim místě! 80%

Bourneovo ultimátum (2007)

uff, serie je kompletně zhlédnuta a musim říct, že to byl mazec.Velmi dlouho jsem dumal nad tím, jestli mám dát Mattu Damonovi a jeho ultimátu 5 hvězd, ale na konec dám symbolicky 4 jako u všech předešlích. Ten, kdo bez Bonda nemůže žít, tak at si tu hvězdu přidá. Celkově vzato je to serie jako hrom!

Bournův mýtus (2004)

Ještě o chlup lepší, než první díl. Opravdu mě to totálně víc a víc překvapuje, že jsem tuhle serii ještě neviděl. Matt Damon zase skvělý, pravá špionská atmosféra a do toho i trocha českého umění.(K.Roden) Velice napínavý film, který pro fanoušky 007 je jak dělaný.