Agent bez minulosti (2002)

Skvělý Damon asi v jeho nejlepší roli.Pravá špionská jízda.

Matrix (1999)

I když sci-fi nemusim, tak toto je dle mého revoluce v tomto žánru!!!

Muži v černém (1997)

Po dlouhém rozmýšlení jsem ty čtyři tomu teda hodil, ale s chlupem. Trikově to bylo povedené, ale celkově takové přiblblé sci-fi se vtipným nádechem. Úřední dvojice se mi do filmu osobně velmi hodila, hlavně Will Smith zase září.Celkově slušné....tak na dvě, tři zhlédnutí.No, že bych zašel na MIB3?? :) 75%

Avengers (2012)

Byla to ta nejlibovější Marvelovská řežba co jsem kdy viděl! 85%

Zkus mě rozesmát (2011)

Král Zlatých malin 2012 a luxusní Jennifer Aniston vytvořili takovou lehce nadprůměrnou komedii u které jsem se docela pobavil. Mrzí mě na tom jedna věc a to,že jsem poslední půl hodinu věděl jak vše skončí. Vše to bylo moc průhledný a vtipných hlášek, které by mě udržely u filmu nebylo zase tak moc. Na nudný večer je to dobrá volba!

Prci, prci, prcičky (1999)

Jo, bavil jsem se a to jsem od toho očekával.Jinak bych na tom nic nehledal.Docela se těším, až si pustím dvojku:) 65%

Titanic (1997)

Nejlepší film všech dob!Natož ve 3D....

Ocelová pěst (2011)

Vemte Rockyho,trochu Transformerů a ještě Do útoku a vznikne vám tato "splácanina".Čekal jsem,že boje budou trochu víc propracované a nějak originální,ale to jsem ve filmu rozhodně nenašel.Kdybych měl srovnat boje v Transformers a v Ocelové pěsti,tak na plný čáře vítězí Transformeři.Nic nového v tomto filmu rozhodně nenajdete,ale na vypnutí mozku je to dostačující!

Vetřelec (1979)

Chápu,ten kdo šel na to do kina v roce 1979,tak asi musel mít pěkně nahnáno....Co tomuhle dílu mohu vytknout je velice zdlouhavý začátek,u kterého jsem už usínal.Ale po chvíli,kdy je nový "pasažér" na palubě,tak vás film chytí a nepustí.

Tohle je válka! (2012)

Naposledy,kdy jsem se takhle parádně zasmál u filmu byl asi Johnny English.V jednu chvíli jsem se řezal v sedadle tak dlouho,že jsem se nemohl ani zastavit.Celý je to založeno na hrozivym příběhu,ale zážitek to nekazí a myslim,že tohle taky každý očekával.Pravou,blaznivou,americkou komedie se super soundtrackem a skvělým hereckým obsazenim.Moc jsem si neuměl představit Toma Hardyho jak to vše zahraje,protože ve filmu Warrior neměl zrovna romantické scény,ale myslim,že mu to problém asi neudělalo.No a Reese,tak ta zas zahrála svůj standard.Odpočinující komedie,která vás pořádně rozveselý! 75%