Maska (1994)

ŘEKNI MALÝMU, ŽE NEPŘÍJDU NA VÁNOCE :-D

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Přesně tak. Uběhlo 20 let. Stejní herci a režiséři, ale už je to o jeden level slabší, ale pořád je to zábavné.

Blbý a blbější (1994)

100% komediální klasika, která se vážně povedla :-D "Chudák Péťa, upadla mu hlava!" - "Který mrzák po mně hodil tu solničku? - Nandej mu to, Vazbiči!" :-) :-) "Ty máš celou dobu na sobě dvoje rukavice? - Jo. Jsme přece v Aspenu!" :-D

Černý pás (1992)

Don 'The Dragon' Wilson společně s Matthiasem Huesem ve VHS kulťáku, který má parádní bitky a hlavně se s ničím nesere.

Třída roku 1984 (1982)

Proč se člověk snaží změnit něco zkaženého, když ví, že to zkažené zůstane a místo nápravy, dostává do nebezpečí sebe a lidi, na kterých mu záleží? Pro mě hodně silný zážitek. Spratci zasraní! :-)

Exterminátor 2 (1994)

Sasha Mitchell umí nakopnout, rozstřílet a chladnokrevně eliminovat neposlušné žáky, kteří dělají bordel. Závěrečný paintball v lese je luxus stejně jako celá tahle VHS záležitost :-)

Exterminátor (1990)

Doufám, že si všichni vezmou ponaučení z tohoto filmu a začnou se konečně ve škole chovat slušně!!! Pokud ne, dostanete na prdel od třech bojových robotů, kteří by Vás správně měli učit fyziku, dějepis a tělesnou výchovu :-)

Bez slitování (1994)

Thomasovi Ianovi Griffithovi zabijou mladšího bratra, který byl policistou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. Od té chvíle následuje pronásledování a nalezení zabijáků, co jsou zač atd. Krásná srdeční záležitost, ze které uchcávám doteď.

Suverén (1994) (TV film)

Constantine 'Connie' Harper (Jack Scalia) je obviněn a poté, co se u soudu semele bitka, shledán vinným. Dostává 15 let vězení, kde si ho ze začátku dobírají, ale posléze co se vypořádá s jejich vůdcem, získává respekt ale i nové přátelé. Časem se ukáže, že je nevinný a všechna obvinění jsou tím stažena. Connie je na svobodě. Když ho jeho bývalý spoluvězeň Julio požádá o laskavost týkající se jeho sestry, netuší do jakého nebezpečí se Connie právě dostal.