Mizerové II (2003)

Po prvním zhlédnutí jsem byl na vážkách. Pak jsem si to pustil znova a už to mělo ty správné vajca, jako prostřelená prdel alá Matrix zpomalovačka na úvod :-) Další případ, nový obal + nový dabér Smitha v češtině. Je to opět jízda! :-)

Mizerové (1995)

SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST! Akční kriminální komedie, ve které to rozbalí Martin Lawrence a Will Smith jako hodní a někdy zlí poldové, řešíc krádež drog a hlídajíc sexy svědkyni Téau Leoni :-) + Tchéky Karyo jakožto s ničím nesrajíc se padouch! Samozřejmě DOPORUČUJI PŮVODNÍ DABING, který nemá chybu. Střílení - akce - zábava... co víc si přát?????............ Bad Boys! Bad Boys!

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

PROMIŇTE PANE, KOUKAJÍ VÁM KOULE. PÁN BLBEJ TUŇÁK! Pokračování zvířecího detektiva, který je mistr převleků a neštítí se vylézt dokonce i někomu z prdele! Paráda! Směji se doteď, ale pozor! GENIÁLNÍ VHS DABING - jinak nesahat!

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Geniální a naprosto super komedie, pokud jste tedy jako Jim Carrey, který skoro všechno posere, aby nakonec odhalil krádež vločky ptákem ohnivákem :-)

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Na první pohled ňouma, který nakonec všem vytře originálně zrak. Skvělé herecké výkony, režie, hudba a celkově se tenhle majstrštyk zažere pod kůži. Aspoň teda mně se to stalo :-)

Forrest Gump (1994)

Krásný a dojemný film. Někdy člověk čeká tak strašně dlouho na něco a když to nakonec přijde, uplyne to rychleji, aniž by člověk tušil.