Jiná země (2011)

Toto nie je priemerný film. Je to jednoznačne zaujímavý a pekný psychologický film. Smutný. Filozofický. ...snáď tam našiel, čo hľadal. Ale aj tak dám tri hviezdičky, aj keď to nie je priemerný film.

Tetovaný (1968)

Toto nie je Funesova bežná komédia, toto je jednoducho pre mňa situačno-pohodový film na ktorom sa najviac zasmial až pri druhom sledovaní. Teraz už pre mňa kultová vec.

Moon (2009)

Pravé sci-fi čo sa obíde aj bez hektolitrov krvi. V českom dabingu dokonca aj bez nadávok.

Válka světů (2005)

Spravené naozaj pompézne. Efekty sú skvelé, muzika je skvelá, atmosféra dusná. Nebyť tých pár nelogickostí vo filme, bol by to nadpriemer. Takto som ale dopozeral film a rozmýšľal som nad tým, že *SPOILER* tí mimozemšťania našu planétu študovali vraj milióny rokov, ale zabudli na baktérie, ktoré tu sú (?) *KONIEC SPOILERU*. Ale ako taký "letný biják" na podívanou je to zaujímavé dielo.

The Deep (2010) (seriál)

Úvod dobrý. Potom, ak ste nečakali tajomno a mimozemštanov a morské obludy tak atmosféra takisto nepoľavila... A nakoľko to nie je dlhá séria, na spestrenie a oddych je to celkom zaujímavé. Chcel by som dať tri a pol* ale nedá sa. A štyri je moc. Takže tri.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Videl som už všetky diely. Rozhodne to je výnimočný seriál, ktorý si toto hodnotenie zaslúži. Pocta Shalhoubovy, hraje ho perfektne (dokonca aj tvorí, keďže je aj executive producer).

Forrest Gump (1994)

Máma říkala, že je to moc precenený film...

Vesnice roku (2011) (studentský film)

Na oddych vtipné