Nákaza (2011)

Tenhle žánr katastrofických filmů mám rád, když jsem viděl herecké obsazení byl jsem přesvědčen že film NÁKAZA bude pecka. Realita byla taková, že polovina hvězd byla pro tenhle film naprosto zbytečná, jelikož dostali minimální prostor předvest něco ze svého umění.Film sice gradoval dostatečně, ale pro mě nezajímavým způsobem.Raději bych viděl záběry jak celé lidstvo upadá do sraček a bojujou z posledních sil o přežití, než partu vědců a politiku jak se dohadujou která farmaceutická korporace vydělá na vakcíně nejvíc.Pro mě průměrný film za 3***.

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Velmi působivé a smutné drama s tak jako vždy skvělým Deppem a DiCapriem který mi doslova svou roli vyrazil dech bezesporu to nejlepší co jsem od něj zatím viděl dávám 4****.

Babel (2006)

Naprosto skvělé drama s výbornými herci pěkně rozvětveným příběhem který na mě působil podobně silně jako například film CRASH za doprovodu výborného soundtracku ,který se ať už jste zrovna byli v Maroku nebo v Mexiku k dané situaci opravdu hodil.Dávam velmi silné 4**** opravdu dobře odvedená práce.

Horší už to nebude (2006)

No začátek filmů mě popravdě moc nechytnul přišlo mi to hloupe a přidavlo tomu to že Will Ferell nepatří zrovna k mým oblíbencům.Film plynul a já si začal uvědomovat že se začínám bavit a z původní hloupé zápletky se stává chytrý a propracovaný příběh který mě vtáhnul a s velkým napětím přinutil sledovat, jak to cele nakonec dopadne. Velmi příjemná romantická komedie která potěší jak jedince tak celou rodinu uděluji 4****.

Mistrovský plán (2011)

Příjemná komedie která neurazí, ale ničím extra nenadchne. Jedno zhlédnutí mi bohatě stačí uděluji 3***.

Útěk z MS-1 (2012)

Dobré sci-fi s drsňákem Guyem Pearcem který střílí jednu vtipnou hlášku za druhou a krásnou Maggie Grace pro kterou bych se na tuhle sebevražednou misi vydal bez váhání také :) Škoda že příběh byl až moc jednoduchý mohl jsem udělit 4**** takhle musím zůstat u 3.

Colombiana (2011)

Takový LEON v sukních, ale s méně zajímavým dějem který bohužél nepřináší nic moc nového. Zoe Saldana se mi jako nájemný zabiják líbila což bylo bohužel vše.Chybělo mi více akce a napětí což udělalo z COLOMBIANY velmi průměrný film který si více než 3*** nezaslouží.

Kazatel Kalašnikov (2011)

Takovéto průměrné hodnocení, mě docela zarazilo a asi proto jsem tento film na který jsem byl mimochodem hodně natěšený odkládal. Po zhlédnutí musím konstatovat že mě Kazatel tak chytnul že jsem mu chtěl dát původně 5 hvězd.Butler byl výborný děj dojemný a krutý a když připočtu že je to pravdivá story uděluji silné 4**** a všem co neviděli doporučuji protože si tento film rozhodně zaslouží více procent než 63, ale to je samozřejmě věc vkusu.

Smrt přichází v bílém (2003)

Horor který je pobrán velmi zvláštním stylem. Nechyběly nechutné scény, temná atmosféra, ale co mě nejvíce dostalo byly velmi humorné dialogy hlavních postav u kterých jsem se s chutí zasmál a chvílemi jsem přemýšlel jestli nesleduji nějakou komedii. U mě dobrý dávam tedy 4****.

Mother's Day (2010)

Průměrný thriller/horor který začal slibně nechyběly napínavé scéný a příběh se tvářil rovněž zajímavě, kdyby to takhle vydrželo po celý film byla by to paráda. Bohužél napětí se časem proměnilo v čistokrevné vybíjení stáda a neskutečnou demenci hlavních postav, což bohužel v tomto žánru je čím dál častější jev. Po hodině filmů jsem pomálu odškrtával mrtvé postavy a nejraději bych se připojil abych je postřílel sám všechny najednou a dočkal se vytouženého konce, který mimochodem byl opravdů nečekaný a dechberoucí.(myšleno ironicky) Dávám slabší 3*** už jsem viděl lepší.