Ledové ostří 3: Splněný sen (2008) (TV film)

Podobný zážitek ze skvělého sportovního filmu jako z Ledového ostří jedna.Akorát na závěr to nebylo tak efektivní, ale bylo to více emocionální.Trochu mě vtom chybělo více sportovních zážitků. Ale jinak skvělé obsazení hlavních rolí a dobré herecké výkony.

Rebelka (2006)

Sportovní filmy mě vždycky brali, hlavně kvůli dojemným chvilkám z výhry. V tomto snímku uvidíte vtip, akci, smutek, grady, radost, přátelství, čest a hrdost. Hlavně hrdost a čest je hlavní podstatou tohoto filmu. A to uvidíte na závěr ve velkém finále. Dobré triky nejenom v gymnastickém zaměření uvidíte i na začátku filmu s skateboardem a s BMX. Za můj super zážitek s filmu si tento snímek zaslouží to nejlepší ohodnocení.

As Seis Mulheres de Adão (1982)

Je to lehčí péčko, hodně slov málo sexu.Přirovnal bych to ke kozímu dechu který závodí s F1 jménem caligula

Matrix (1999)

Rozhodně nejlepší film ve své kategorii, co byl v té době natočený. Hlavně co se týče vizuálních efektů.

Sedm (1995)

Celí film byl pro mě trošku nudný, kromě pár chvil. Až poslední půlhodinka filmu, kromě závěru, začala být napínavá a zajímavá.Celkoví dojem k filmu mám takoví, že je určen spíše pro jiné diváky než jsem já. Na můj vkus moc drastický, místy nevkusný a pro mě s ohavným závěrem.

Goemon (2009)

Hudba byla fantastická,mělo to pěkný příběh a ten závěr, bravo, bravo....Až na pár slabých grafických chvil, to byl vskutku skvělí zážitek.

Barva kouzel (2008) (TV film)

Vtipná, efektivní a zajímavě zpracovaná filmová pohádka. Hlavní hrdina starý plesnivý dědek a jeho parťák naivní hňup. Samozřejmě nesmím zapomenout na průvodce smrtku a jeho dvojče bezzubý barbar s jeho krásnou kozatou snoubenkou. Závěr byl fantastický, ty želvy jak se líhli z vajíček podobným planetám byl úchvatný.

Mimzy (2007)

Pěkný fantasy, dobrodružný, rodinný film. Velmi zaměřený na kvantovou fyziku a nanotechnologii. Mezi prsty řečeno velmi naučný a poučný film, ( hlavně když se zaměříme na molekulární stránku ) ::--))

Wasabi (2001)

Drsný policista a jemná v uvozovkách mladičká Japonka. Průměrný akční film ze špetkou humoru.Zajímalo by mě jestli to bylo wasabi a nebo ne, když to tak s chutí konzumoval.