• Pohádka

Jana Eyrová (2011)

Starší verze se mi líbí víc, ale ano, bylo to povedené a nemálo. Ovšem řekla bych, že konec je příliš rychlý a brzo useknut. Tam mohli tvůrci vyždímat daleko více pocitů a diváka v nich nechat topit a ono ne .. hle náhle konec.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Pěkná slátanina .. za první polovinu ještě tři hvězdy, ale druhá polovina je rozhodně za dvě a méně. No sakra, to byla ale kravina ..

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Tři a půl hvězdičky! ... Myslím, že je to film, který by mohl mít potenciál na pět hvězdiček. Provedení se mi líbilo, efekty, hudba, nápad .. vše super. A vše takhle dohromady? To prosím ne! Nějak to do kupy bylo až příliš. A zrovna zde platí méně je více. Americko-německá slátanina .. škoda těch podřadných amerických hustokeců. Špatné to rozhodně nebylo, překombinované už ovšem ano.

Princ z Persie: Písky času (2010)

"Přitahujete problémy jako nahnilé mango mouchy" .... Velice pěkná podívaná, kterou rozhodně brzy zase zopakuji.

Babovřesky (2013)

Za ten vtípek s tím koncem .. ano, Troška mě tím tedy parádně dostal a nasadila jsem ten přihlouplý výraz typu: "no to si snad dělaj prdel, ne?" :-D .... nebyl to žádný zázrak, ale co si budeme povídat, tu kritiku taky dost přeháníte, nějaké ocenitelné maličkosti se také najdou.

Kočka (2012)

Jé, to bylo překvapivě dobré :) .. Pro cílovou skupinu naprosto ideální.

Love and Dance (2009)

Tedy .. na Polsko je to velice dobrý výkon :)

Legenda o sovích strážcích (2010)

Naprosto nádherná a okouzlující animace, až z toho mám chuť něco nakreslit :) .. příběh se mi líbil také velmi. Rozhodně to stojí za to.