Purpurové řeky (2000)

Prebiehali mi po tele zimomriavky, stále mi to pripomínalo Se7en, hudba dodávala dokonalú atmosféruno v deji som sa stratil, musel som si to viac krát preklikávať, čo tomuto filmu neodpustím a takisto mohli ten záver spracovať trocha lepšie . Jean Reno je Pán Herec no nedostalo sa mu až tak veľa priestoru a škoda, že sme sa nedozvedeli, prečo sa bojí psov.

Návštěvníci (1993)

Zrejme najlepšia komedia akú som kedy videl...váľal som sa po zemi a chytal sa za brucho aké krče som mal...a Jean Reno asi čoskoro poputuje k obľúbeným hercom.

Kill Bill 2 (2004)

Lepšie ako jednotka, ale chýbal mi tam nejaký riadny boj ! Najviac sa mi páčila tá časť,ako bola "tá p*ča" pochovaná zaživa a spomínala na svoj výcvik. Jo a další bod pridávam za konečný úder piatimi prstami.

Mlčení šunek (1994)

Dobrá komédia, ale pozrieť si ju tak raz za 10 rokov na silvestra s priateľmi.

Nebezpečná metoda (2011)

Viggo Mortensen-100bodov. Michael Fassbender-99bodov. Keira Knightley-101 bodov. Prepracovanosť dialogov a celková orientácia v príbehu-3body.

Hrdina (2002)

Hah ! to bol nárez. Totálne ma dostalo ako to hlavný "hrdina" premyslel a pomalinky pomaly sa dostával ku kráľovi, aby vykonal čo má. Súboje, vojsko, hudbu asi netreba zbytočne opisovať, ale čo ma naozaj veľmi zaujalo, boli farby scén podľa jednotlivých verzií príbehov.k tomu aby som tento film dal k 10 najobľúbenejších filmov mi chýbala len nejaká milostná scéna s hrdinom a krásnou Ziyi Zhang.

Rebelka (2012)

Pekná myšlienka, perfektná grafická stránka a dobová príjemná hudba. Inak asi priemerná rozprávka, kde sa však nedočkáme žiadnej romantickej zápletky a princa. Tajne som dúfal, že ten zlý Medved sa premení na vysokého statočného pirnca....Nedočkal som sa.

Kill Bill (2003)

Čakal som viac, ale malo to niečo do seba...4* za to pod akou značkou sa to veziem peknú Umu Thurman, súboje, hudbu a konečnú scénu.

Tygr a drak (2000)

Zo začiatku pre mňa nuda, nefritová líška ma odrádzala od pozranie, pretože to bola nechutná stará babizňa a už už som to šiel vypnúť, keď sa tam ukázala romantická zápletka ktorá všetko zmenila a ja som začal film pozerať s chuťou a bol zvedavý čo príde nakoniec...a dočkal som sa..prišlo niečo, čo mi zobralo dych. Ďaujem