Wonka (2023) odpad!

Nic moc jsem od toho nečekal, když hned v první vteřině začali zpívat, smál jsem se, že to bude jen začátek. Bohužel to zpívání tam je pořád, rozhovory na úrovni batolete, přehrávaní neskutečný. Brutus matko představená, Brutus.

Pearl (2022) odpad!

Brutus.

Slunovrat (2019) odpad!

Inu,mysteriózní?ne,horor?ne,mrdka?ano,kundovina?ano.krasna hororová hudba,kterou budu jednou pouštět svému dítěti na dobré spaní,aby to šlo lépe. 2 hodiny 30 minut absolutně o hovne a někdy mi snad přišlo,že se přetáčí odzadu. Jedinkrát jsem se nelekl a že bych byl napnutý?kdeze. Vrcholem tohoto filmu je konec,kdy se pomocí šťastných deset vybere ten poslední,kdo umře.dekuji,nikdy vice

Wind River (2017)

Super mysteriózno, maskování jako z Medal of honor, což miluju. 107 minut uteklo jak nic a pro mě to bylo lepší jak Revenant, kterej dostal loni Oscara, takže letos kdo?

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Dva roky se těšim na SWVIII. Tohle sem jaksi neočekával. Tréning od Luka byl super, určitě se po něm Rey hodně zlepšila. Bomby který nechaj vybouchnout loď ještě předtim, než dopadnou a navíc padaj rovnou dolů ve vesmíru????Captain Phasma chce zabít Finna, bum do lodi a jediný kdo přežije je Finn a rákosnice???a najedou ze strany vyběhne Phasma?jak to stihla?V SW, byl vždy hlavní boj dobra proti zlu, tady trvá tak minutu, a ještě se pak ukáže, že si Luke vytvořil hologram??a pak se vypaří, jak, proč, kudy. AKA Darth Sirius vidí mozky všem ve vesmíru, ale nevidí něco, co je 20 cm od něj, ale vlastně je to úplně šumák, protože nevim, kdo je to Snoke, nebo třeba si taky udělal jen hologram a žije dál. OBROVSKÝ ZKLAMÁNÍ.

Birdman (2014) odpad!

4 oscary? 30 minut sem vydržel tuto mrdku.