• Fantasy

Jméno (2012)

Francouzi ukázali světu, jak se dá obejít bez psychologů.Stačí jedna (ne)povedená večeře s přáteli:-)

Iron Man 3 (2013)

Mnohem lepší než Avengers a zatím komediální pecka roku.Nechápu proč žánr komedie chybí v popisku u filmu,jelikož třetí ironman hravě strčí do kapsy drtivou většinu komedií dneška.Jednoznačně nej marvelovka.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Trpaslíci zpívají,trpaslíci pochodují,trpaslíci bojují,trpaslíci neumírají!!! Stovka skřetenstva na dno dolu padá,tlupa nesmrtelného trpaslictva vesele si zpívá.Gandalf náhodně příhodně vždy zjeví se,trpaslictvo pod jeho plášť hrne se.Plášť je však stráven plameny,potrhán o neposedné stromy.Bílý ork na čivavě však netušíc,jeho největší nepřítel,malý motýl přiletíc.Všechny na svých křídlech odnese,hle Erebor romanticky tyčí se. Není to tam,ta chuť pustit si film třeba dvakrát do roka,jakou měl člověk při projekci Pána Prstenů.Hobit: Neočekávaná cesta je bohužel jen pěkná pohádka.Zbývá doufat v lepší zítřky.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Nedoporučné komentáře:HELLBOY. Charlie je takový nenormální introvertní kluk snažící se zapadnout a najít pár přátel. VŠE SE MU JENOM TAK DĚJE?Ne.Charlie sám musí oslovit lidi,sám vystoupí z rohu a jde pařit... PROČ HO TA COOL PARTA VZALA MEZI SEBE,PROČ NAJDE HOLKU?Zpočátku poznají,že prostě potřebuje pomoct.Ne on opravdu neměl kamaráda,co se zastřelil.Dále scéna s vánoci,učení jasně dokazuje,proč jsou přátelé... JEJICH VZTAH NENÍ VYSTAVEN NA MOC SILNÉM ZÁKLADU.Omg to jim měl zachránit život,aby to byl silný vztah?Ne nezachránil,tento film opravdu není podle komiksu.On jim jen párkrát pomohl,jako oni jemu.Normální život. CO VLASTNĚ NA TOM STROJI PSAL,JE SPISOVATEL?Psaní na stroji je zde jako součást jeho terapie a Charlie sám nikdy netvrdí,že je spisovatel. TOTO BYL KONEC 70.LET?Opět ne:-),začátek 90.let.Možná proto hrdinové nepoznají Bowieho(1977), bez internetu se něco těžko hledá. 147 bodů za takový typ komentáře?Opravdu?

Temné stíny (2012)

Tim Burton zkouší,co mu ještě jeho fanoušci sežerou.Od Todda(včetně) mají jeho filmy strmě sestupnou kvalitu,že se začínám bát,co přijde příště.Film doporučuji těm,kteří chtějí do pár minut usnout.Mně se to podařilo několikrát,než jsem celý film dokoukal.

Zombieland (2009)

Zombie vražda roku?!Zombie Kruppe usouložen Emmou Stone.

Sněhurka a lovec (2012)

Čekal jsem temnotu a dostal modlitbu.Čekal jsem drsné v krvi se brodící trpaslíky a dostal hodné strejce.Alespoň že tam byla ta Charlize...

Chuť znovu žít (2012)

Po sobotní propité noci lepší než ibuprofen:-)

Prometheus (2012)

Hovno zabalené v pěkném obalu je stále jen hovno.Takže za ten obal...

Temný rytíř povstal (2012)

Epický nářez.Celá trilogie si zaslouží absolutorium.Jediný kvalitativní rozdíl mezi díly je snad jen v padouších,kdy Joker tak trochu vyčnívá nad ostatníma,jejichž cíle a prostředky jsou lehčeji čitelné.Ale to je asi tak vše.Sci-Fi má Hvězdné války,fantasy Pána prstenů a komiks se taky dočkal v podobě Batmana!!!Bravo.