Pixely (2010)

Hodně zajímavý nápad a především ojedinělý případ kraťasu, který se dočká svého celovečerního zvěčnění. Nechám se překvapit.

The Trip to Italy (2014) odpad!

Pořád jsem čekal, kdy začne ta komická část, místo toho jsem pořád dokola poslouchal dialog dvou hlavních herců, jak žvatlají o nesmyslech, snaží se imitovat/parodovat jiné herce a u toho se nacpávají v restauracích luxusním jídlem.

Padesát odstínů šedi (2015)

Tady si půjdu trošku proti proudu, ale je mi to celkem jedno. Možná jsem fakt divnej, ale mě 50 odstínů velice příjemně překvapilo. Pustil jsem si je v zásadě spíše ze zvědavosti a tak nějak z mé filmařské povinnosti, abych si udržel přehled o tom, o čem se mluví. Ze všech stran jsem na film slyšel buď hejty (hlavně mužské pohlaví) a nebo chválu (ženské pohlaví). Ani hodnocení zde na csfd nenasvědčovalo tomu, že bych měl čekat nějaký trhák. Popravdě jsem počítal s tím, že tento film ani nedokoukám a po půl hodině od něj odejdu. Překvapivě jsem si ho ale opravdu velice užil, hlavní dvojice herců mě bavila a perfektně do rolí seděla. Mrzí mě jen ten otevřený/useknutý konec.

EDC 2013: Under the Electric Sky (2014)

Osobně jsem navštívil Ultra Music Festival ve Splitu v létě roku 2013 a považuji to za nejlepší zážitek mého života. Oproti EDC nebo třeba Tomorrowlandu je ale Ultra slabý čajíček. Líbí se mi propojení aftermovie s opravdovými lidmi, kteří se eventu zúčastnili, jaké jsou jejich životy, co všechno pro to museli obětovat. EDC není pořádáno proto, aby se tam představili nejznámější světoví DJs, EDC tu je pro lidi a pro komunitu a o tom hlavně by muzika měla být. Spojovat lidi se stejným zájmem a zálibou a dopřát jim nezapomenutelný zážitek.

Fakjů pane učiteli (2013)

No, já vám teda nevim. Docela jsem se na tento film těšil a podle toho, jak z tohoto filmu byla většina z vás vydřená, jsem do něj vkládal hodně nadějí. Osobně tedy ale musím říct, že to žádná hitparáda nebyla. Ano, pár zajímavých a vtipných pasáží bych tam našel, Karoline Herfurth je další super hot zrzka do mého seznamu, ale tím to tak asi hasne. Rozhodně tento film nezařadím mezi ty, které bych si v budoucnosti chtěl pouštět znovu.

Game Page (1998) (pořad)

Takové Re-Play minulého tisíciletí :)

Kobra 11 (1996) (seriál)

Tohle se těžko hodnotí. Jako malej jsem nevynechal ani jeden díl, čekal jsem na něj vždy před zprávami a žral Simýra s Tomem (případně Andrém). Teď, když vidím jen část scény, vstávají mi hrůzou vlasy na hlavě a kroutí se mi nehty na nohou. Takže plus mínus (rozmlácený) autobus to vychází na tři hvězdy.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Nemůžu si pomoct, ale mě tyhle poslední akční díly moc nesedí. Raději jsem měl F&F1-3, kdy šlo opravdu jen o čisté závodění a auťáky, teď už to spíše zavání Postradatelnými, kteří jezdí autem. Na to, že chlapci z F&F překonávají všechny známé i neznámé gravitační zákony a s fyzikou zrovna nejsou kámoši, jsem si zvykl a tak nějak to už k té pozdější sérii patří. Vyzdvihl bych určitě kameru, ta se mi moc líbila, především ty "překulovačky" jsem opravdu prožíval. Našlo se tam i pár opravdu vtipných momentů, jako třeba "stahování okýnka proti kulometu" a nebo v podstatě jakýkoliv hlod, který z vypustil z úst Tyrese Gibson. Soundtrack jako vždy super, dokazuje to i závěrečný song Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth, který převzal žezlo TOP1 songu po Cheerleaderovi od OMIho. Závěrečný tribute Paulovi nemá chybu, skoro i slzička ukápla :))

Píseň moře (2014)

Tohle je trošku jiný animák, než na který jsme zvyklí od Disney nebo Pixaru. Žádné akční scény, žádné gagy a komické vložky, pouze průzračně čistá krásná animace, která lahodí oku, doplněná podmanivou hudbou a kouzelným příběhem.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Partička dementů bez mozku v obýváku hraje hry a pouští si videa z youtube. Tohle nemělo spatřit světlo světa. Na nějakou víkendovou chlastačku nebo zabití odpoledne je to dobrý - kdo by neměl rád lan party, ale proč se to, proboha, musí cpát do televize? Jo a autentické je to asi jako americká reality show.