Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Výjimečný stav
- Plzeň
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 3 body
Le0nidas
Tomáš
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Krimi
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Dvanáct rozhněvaných mužů
(1957)
Tenkrát na Západě
(1968)
Kmotr
(1972)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Návrat do budoucnosti
(1985)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Drž hubu!
(2003)
Bohemian Rhapsody
(2018)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(4)
Robinson00
MIckyMouse
KudasCZ
Carboneum