NON-STOP (2014)

Naslapany, nadupany film, skvela napinavka, akcia. Super. Liam zas raz nesklamal.

Doupě (2014)

Na tomto filme mi vadilo jedine tie hlupe nicnehovoriace dialogy. Asi to bola nustnost. Ale co sa tyka spracovania filmu, akcie, scen, hudby super. Napinavane, akcne, skvele, sexi. Skoda len tych prihluplych dialogov :) Paul Walker bol frajer :)

Robocop (2014)

Dlho dlho emocne volacoa a potom bum akcia. Michael Keaton sa vobec nehodil na svoji rolu a ukoncenie bola ako facka z cista jasna - zrazu koniec. Divne to bolo. Ako fanusik povodnych toto take pekne moderne no od povodneho o dost dalej.

Milenec nebo vrah (1996)

Celkom slusne. Troska sa to vlieklo a potom koniec, ze bum. Ale dobre to bolo 70%

Hra (1997)

3 hviezdicky kvoli koncu, ktory mi polozil otazku, naco tolko humbuku okolo toho. Ak by to koniec bol prepracovanejsi a bolo by nejake rozuzlenie dam 4. Takto si vravil celkom zbytocny film aj ked prepracovany a dobry thriller.

D-Tox (2002)

Film v pohode, akcie v pohode, prostredie v pohode, herecky vykony v pohode. Nechytam sa kazdeho detailu ako menčestrákový rádoby arťáci. Film ma bavil :)

Vánoční rande (2011) (TV film)

Romanticke, vianocne, pohodove, zabavne...Perfektne 5***** :)

Vlk z Wall Street (2013)

Ak by to bolo o hodinu kratsie dam 4**** ale inac 3***..V podstate je to o fetakovi, ktory bol zavisly na drogach, stetkach a prisiel k par milionom susnov. V dnesnej dobe uz tocia filmy o pornohereckach ci fetakoch. Pribehovo slabsie pre mna, ukricane, ujete, ufetene s divnym zmyslom pre humor. Poslednu hodinu som kukal uz len preto aby som to dokukal...

jOBS (2013)

Ziadna iWow sa nekonal. Sfilmovana ta nudnejsia resp. najnudnejsia cast. Ten zaciatok sa mohol prebehnut, nerozoberat do detailov. Najvacsie pecky, ktore JObs dokazal a dal a odprezentoval sa vobec vo filme neukazu..Dost nuda.