Druhý dech (1988) (seriál) odpad!

Tohle je fakt ta největší hlína. Rozhovory o ničem, skutečnost skutečná jako Star Trek. S ještě větším zoufalstvím, když víte, co Bočan udělal v 60. Vrcholem je sexuální scéna Chýlkové s Klemem v díle 'A byla svatba...'. Netušené sexuální know-how.

Druhý muž (2008)

Naprosto nepochopitelná hovadina. Pakliže to nemůžete vypnout, tak si u toho čtěte nebo luxujte. Čouhá z toho limonáda, iracionalita, ale to, co tam opravdu mohlo být, tam nebylo. Za Neesona mi bo neskutečně trapně. (Což je blbost, protože to bych tomu musel dát hvězdy aspoň 2)

Yellowstone (2018) (seriál)

Dal jsem jen 1.dil. Nevím, čím to je. Ale ten Costner hraje v naprosto inertních kusech. I zde. Jasně, děje se tam toho jako hodně. Ale vono to je pak jako vždy s C o hovnu. Do toho další hodiny svyho života nedám.

Ptačí klec (1996)

Dost slabý. Hlavně s českým dabingem.

Tancuj Matyldo (2023)

Začátek je ta nejstupidnější šablona (bezcitný exekutor, nechápající složitost citem nadupaného světa kolem). Má mi být odporný. Jenže mě sere ta Rázlová se Šoposkim! Nebo ne, vlastně mě serou od 1.sec v tomhle filmu všichni. Harmonická chvilka u "Čekej tiše"? Zvracím. A pak jen upenlive doufám, že Rázlovou přejede co nejdřív tramvaj. Bohužel nepřejede. Pak už po 3/4h končím. Protože nemám zájem koukat na něco tak nevkusnýho, co bude podle začátku jen zdimat. Fakt čiro-čirý hnus. P.S. Včas sem to nevypnul. Dobrým filmem se nestane automaticky ten, který ukáže problémy našeho sociálního systému.

Božena (2021) (seriál)

Vlastně nejstrašnější je ta stopáž. Když by přitom stačilo u tohoto zpracování těch pár minut rekapitulace před každým dílem. Toporné výkony, děj bez děje (a pak dějový sprint / mišmaš v části 4). A to málo, co se tam děje nedrží pohromadě, o logice vývoje (alespoň hlavní) postavy nemluvě. 6hodin! Nechápu. {Koncept 2 hereček působí strašně násilně, nepochopitelně šmahem mění základní BN rysy. Geislerová je mizerná - místo, aby z ní šla síla, tak je to jen kyselá bába, která o vnitřní svobodě jen mele}. P.S. Souložící (s kýmkoli) Božena - národní ikona - mě nijak neuráží. Jen by k tomu měli mít partneři nějaký pochopitelný důvod {viz pojetí Geislerové.}

Božena - Epizoda 4 (2021) (epizoda)

Vlastně nejstrašnější je ta stopáž. Když by přitom stačilo těch pár minut rekapitulace před každým dílem. Ztracená příležitost.