Policajt ze školky (1990)

Tento film mám rád . Arnold konečně v nějaké 'komedii' prostě tohle mám rád

Parodie komedie (2003) (pořad)

Tak totálně absturdní , že se mi to líbí nedokážu si to vysvětlit , ale když to šlo tak se u toho nechyběl

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Když je to takový hit v Turecku i na Slovensku a jakou na to dělali reklamu sem si řekl , že se podívám na 1 díl vydržel jsem první díl dosledovat jediný kdo se na to dívá jsou asi tak důchodci co nemají co na práci hrůza a v Nově si mysleli . že jim 180 epizod vydrží v hlavním čase a bude to mít obří sledovanost 0%

V náručí ďábla (2009) (seriál)

Radši bez vyjádření , ale za super dabing Zěleznáka a za celkem chytlavou pisničku dám 1 hvězdu 15%

Hannah Montana (2006) (seriál)

Ok mněním koment a hodnocení , protože jsem viděl jeden díl (nic jiného nešlo) a asi dobrá nálada nebo povedený díl mě přimněl dát tomu ještě šanci a jsem rád tenhle serial bych hodnotil jako ve škole Výborný- Ne! Chvalitebný-Ne! Dobrý-celkem aji jo , a proto dávám 3 hvězdy a to hlavně kvůli tomu , že jsem měl menší hm hm na cfake :D

Hannah Montana (2009) odpad!

Myslím , že tohle se moc nepovedlo , ale podíval sem se na to sám a chtěl jsem to vidět to svědší o tom , že sem se na to těšil je jej seriálu jsem dal 3 , ale tomuhle to dát nemůžu bohužel ani 2 hvězdy je to odpad! a to mě na tom mrzí!!!

Syn pláže (2000) (seriál)

Totálně vymakaná a povedená parodie na Pobřežní hlídku :D vždy se u toho směju výborné hlášky střídají totální kraviny a demence T.Stack , kterého výborně dabuje Carda 90%

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

U tohoto filmu mi udělalo atmosféru hlavně to , že jsem byl v kině s kamosema ,ale to není k filmu takže. V roli té sirény nebo co to bylo bych radší viděl Megan Fox to by byla dokonalost Penelope a Megan ooooooo!!! Podle recenzí a kritiků propadák ?? Nesouhlasím! Mě se každý díl líbí a tak to je určitě taky u hodně lidi jinak by si to nevydělalo 1miliardu dolarů!!!!

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Výborné efekty , skvělí herci a Peter Jackson natočil něco co mě nikdy neomrzí!!!

I Like Bike (2011) (pořad) odpad!

Parta lidí kolem 50 , kteří si hrajou na cool pubertáky , že to válí na motorkach nejhorší pořad co jsem o motorkách (počítám i o autech) viděl