Griffinovi (1999) (seriál)

Chtěl jsem se podívat na všechny serie , ale po 1 serii mi to přišlo jako totální parodie na Simpsonovi ani to nemá štáva minimum humoru to už je lepší Clevland show 50%

Žena za pultem (1977) (seriál) odpad!

Jo to bylo nádherný za komunistů všichni se měli rádi a usmívali se na sebe zrovna tohle by měli pouštět v Kaulfandu , aby už tam nechodil nikdo krom důchodců

Škola svádění (2006)

Ze začátku to vypadá dobře , ale pak to jde do haje 2 hvězdy + 1 za billyho

V cizí kůži (2011)

No moc vtipné to nebylo další film o prohození těl tentokrát takto , Viděno před cca 2 měsíci a musím říct , že moje dojmy neopadají a klidně bych se na to podíval znovu! Prostě mám rád Ryana Reynoldse.... A podívám se na to až to bude v češtině znovu, ale... Co na tomhle filmu stálo přes 50 milionů dolarů ?? asi ta socha , že by ??

Tři mušketýři (2011)

Jedno s nejhorších zpracování , ale herci mi tam seděli trochu abnormální ROZPOČET:100 MIL USD VÝDĚLKY(PROZATÍM):75MIL USD

Nákaza (2011)

Pro mě překvapení to co jsem od toho čekal jsem dostal a hodně víc ! M.Damon skvělí !!!! ROZPOČET:60 MIL USD VÝDĚLKY:96 MIL USD

Alois Nebel (2011)

Pro mě nuda a taky ikdyž je to na České poměry zvláštní desing tak se mi to prostě nelíbilo ----45%----- ROZPOČET: € 2.5 million

Dluh (2010)

ROZPOČET:20 MIL USD VÝDĚLKY: 38 MIL USD

Pokrevní bratři 2 (2009)

ROZPOČET: 8 MIL USD VÝDĚLKY:10 MIL USD napišu asi jediné je dobře , že film nestal víc peněz