Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Řekl bych že asi 100x lepší než Talentmania . Občas mi vadí Bíla , která dá hlas i dítěti , které vůbec nemá talent jen , že je to dítě. Dejdar dobře zastoupil Krause , který kvuli hamižnosti přišel o kšeft. Občasně srandovní , nudné , trapné. Nejvíc mě zatím zaujal pojídač všeho , Richard Nedvěd a Dea Men 7/10

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

OMG! Nedělejte , že jste nikdo neseděl dit to sleduje 1mil. lidi průměrně u telky podle mě příjemně strávené večerní úterky a čtvrtky ikdyž šla kvalita dolů....

Příšerná tchyně (2005)

Já osobně si myslím , že tento film měl dobré jádro ,ale je to totální úlet !!! Film jsem v televizi viděl 1 poprvé , když to bylo odvysíláno , ale 2 , 3 ,4 to už doopravdy ne po prvním shlednutí mi to stačilo. 3/10

Vrahouni (2010)

Ten film si ze mě děla normální sranda normálně by tenhle film nebyl víc , než průměr , ale asi sem měl nějakou super náladu mě se to prostě hrozně moc líbilo a pořád na to myslím , ale po 2 se na to radši nebudu dívat (horší dojem) , ale kdybych dal 3 tak je to málo dit málo bude i ty 4 hvězdy , a proto musím dát 5 hvězd! 90%

Mejdan v Las Vegas (2008)

Minimální komedie Ashtona a Cameron jako pár bych si doopravdy nedokázal představit Dal bych 2 hvězda , ale za ten děj v Las Vegas dávám 3 Celkově podprůměr 4/10

Kamarád taky rád (2011)

Tento film mi připomínal film s Natalii Portman a Aschtonem Kutcherem - Hlavně nezávazně ,ale to asi každému kdo to viděl ;) narozdíl od něj byl tento film vtipný a měl grády! i dost odvážné lechtivé scénky :) Dobrý film na odreagování a hromada vtipných scén 7/10