Riverdale (2017) (seriál)

Jeden z lepších seriálů, jehož předností je srovnaná kombinace thrilleru,humoru a pohledu na život v malém městečku. I herecky je na tom velmi dobře. A když si všimnete těch parodických fórků "jak z "True Story",tak máte o zábavu vystaráno.

Love, Death & Robots (2019) (seriál)

Na to, že to jsou kraťasy,tak každá epizoda dokáže zaujmout,pobavit nebo přinést nějakou myšlenku. Škoda, že 2.série nepřinesla nic nového.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Tento díl ve mně vzbuzuje dojem,že byl natočen k vůli kouzlům. Kontinuita děje se ztrácela ve spoustě scén,která každá mířila někam jinam a osudovost tragické budoucnosti nebyla dostatečně silná. Aspoň pointa dvou bratrů zaujala.

Doom Patrol - Pilot (2019) (epizoda)

Seriálová tvorba opět ukazuje limity svých možností. Mentálně propracovaný Doom Patrol se pouští do vážných vod nevážně s neuvěřitelným citem pro ironii a fantazii.Po 6 ti epizodách spokojenost.

Temný případ - Série 3 (2019) (série)

Velká snaha....od mladého detektiva k staříkovi, který začíná trpět Alzheimrem? Velká snaha o zajímavost,ale úplně to nefunguje I to je důvod,proč se děj dost natahuje a divák,znalý kriminálních zápletek už dávno řve....šlo by to lépe!

Favoritka (2018)

Rivalky v boji o výsluní, které neváhají využít všech svých prostředků...na to se hodně dobře dívá a jak Emma,tak Rachel se svých rolí zhostily s přehledem (nominace na Oscara byly zasloužené). Sice kameraman na můj vkus nadužíval rybí oko a kakonické táhlé zvuky mi moc k historickému hávu neseděly,ale vše ostatní bylo lahůdkové. Ty přechody od komicky vyznívajících scén po dramatičtější,to naleštěné hulvátství a "parukářské" pletichy. Prostě taková malá velkolepost.

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Na Atkinsonovi jdou roky vidět, z grimas se trochu ztratila jiskra,ale humor zůstal,byť s kolísavou kvalitou.

Captain Marvel (2019)

Další střípek do Hry zapadnul. Více pohodově a s humorem, který nic nezkazil.Ano,má to tentokrát větší slabiny a ve spojení s tradiční zápletkou film působí tuctově. Jenže pak přijde Fury a na scénu s kocourem budu vzpomínat celý život. Zklamaný jsem nebyl a vo tom to je.