7 životů (2017)

Škoda, že se akční část dostavila tak brzo, protože ta nejlepší scéna se odehrála v rámci rodinného života a mohly vzniknout i další,nervy drásající,jako je "pouhé" uříznutí prstu.

Nit z přízraků (2017)

Tak málo se ve filmu mluví,ale přesto se toho hodně řekne. Svérázný život Woodcocka dokáže převrátit naruby ,jako vždy, žena. Osudové setkání se přes peripetie "projí" až k dokonalému vztahu. Nepochopitelné? Ano, pro nás obyčejné smrtelníky,ale tady se odvíjí život ne obyčejného člověka. Buď tomu porozumíte nebo ne,ale láska a houbičky dělají divy.

Já, Tonya (2017)

Pozoruhodně natočené drama s pár blbouny, kteří si o natočení říkali.

Dračí srdce (1996)

Není to sice dokonalý film,ale jeho poselství za tu pátou hvězdičku stojí. K tomu výborná hudba a skvělá hlavní postava včetně dračího hlasu. Nechybí slušný humor (maso, maso) a ....a pohádky s draky já rád.

Predátor: Evoluce (2018)

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Horor / Thriller... a zapomněli na komedii.

Určitě, možná (2008)

Nekonfliktně natočené story o strastech lásky a lásek. Možná až moc "hebce" natočený,ale dětská vložka to příjemně zpestřila.

Nepohádky - Chapter 1: Hope (2018) (epizoda)

Seriál proplétá tři nezávislé příběhy,které se ve finále protnou v jednom bodě. Pohádkové podobenství se v tom objevuje dost složitě,byť se to tvůrci snaží viditelnými indiciemi (vepřové hlavy,červený plášť apod.) propojit. Samotné story je velmi povedené,napětím a mrtvolami se tady nešetří,jen je příliš znát kalkul s jakým se některé scény a děj odehrává,aby to nakonec vše do sebe zapadlo. Pilot je hodně vysvětlující (musí zvládat 3 dějové linky),ale poté děj nabere slušné thrillerové obrátky. I herecky je vše OK ,takže u mně získává celý seriál nadprůměrné hodnocení.

Tělo (2012)

Docela fajn psycho....pár nedokonalostí to má,ale taky tu správnou atmosféru thrilleru,která dokáže napnout. Jen je škoda,že poměrně brzo mně napadlo, kdo za tím bude.

Aquaman (2018)

Legenda o králi Artušovi mezi "kapkami" vodního světa. K tomu trocha Indiany Jonse aj. , prostě popcornová jízda jak se patří.

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Kdyby byla zápletka o něco propracovanější,tak by to byla jedna z nejlepších pohádek.