Happy! (2017) (seriál)

Tak to jsem si užil...je to brutálně happy. Černý humor obalený gangsterkou smíchanou s rádoby veselou náladou Vánoc a nitroglycerinovou naspeedovanou postavou Nicka (famózní Meloni). Tohle je pro tvrdý hochy, psychopaty, milovníky imaginárních zvířátek či ponožek a dětí (hi,hi). Hlášky se trefují do černého jako kulky z pistole Nicka a na to nabalující se odkazy na různá témata dávají bránici slušně zabrat. Palec nahoru.

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Zrovna v této epizodě se projevil neskutečný nárok herců na honorář, kdy se režie musí uchýlit "do tmy" a snaží se vykouzlit pár solidních scén, na zbytek hold už peníze nezbyly. Co mrzí je do očí bijící zkratkovitost jako okopírovaná z béčkové produkce která pak uškodila finálovému "setkání pod stromem". Ještě že tam fungují scény se zimním králem-oživení mrtvol v ten nejméně vhodný okamžik stojí za to.

Star Trek: Discovery - Season 2 (2019) (série)

Velmi pomohla poutavá linka se signály, která rozředila občasné scenáristické přešlapy, které se naplno projevily v poslední epizodě v podobě "rodinných a hrdinných" klišé.

Bojovník - Horkokrevný cibul (2019) (epizoda)

Není tu nic,co by překračovalo meze žánru,ale vše šlape jak dobře seřízený kafomlejnek. Výborné kung fu,kdy kosti pěkně praskají, tu nechybí a krví se obarvují i chodníky San Francisca. Nuda prozatím nehrozí a zápletka je taky slušná.

Hra o trůny - Zimohrad (2019) (epizoda)

Staří známí se setkávají, byť ne vždy je jim to po chuti.

Na mušce (2018) (seriál)

Drama/thriller a zapomněli přidat...komedie,byť útrpná. A už vůbec nejde o žádnou epickou hru na kočku a myš,scény typu,kdy se Eve brání "terminátorce" záchodovým štětečkem Vás o tom ihned přesvědčí. Přitom do doby,než se hlavní postavy střetly tváří v tvář to mělo šmrnc,pak jsem měl problém se sžít s následujícím dějem. Ale tak nějak jsem se v rámci druhé série do toho "dostal" a seriál mně začal o něco více bavit.

Viktorie - Série 3 (2019) (série)

I třetí série je nejzajímavější ve vztahu Alberta a Victorie,nicméně se přidává skvělá postava ministra zahraničí. Velmi dobře je zakomponována i rozrůstající se královská rodina a jejich dětské problémy (Bertie se povedl). Tato série mně bavila nejvíce.

Viktorie - Série 2 (2017) (série)

S příchodem prince Alberta se povedlo zvýšit dramatičnost seriálu a v druhé sérii strhává pozornost na sebe (skvělý herecký projev) a s tím spojené nejen královské problémy . I ostatní postavy jsou lépe prokresleny.