Misfits: Zmetci - Série 1 (2009) (série)

Robert tuhle partu drží nad vodou a jde to vidět jeho odchodem po 2 sérii pro mě seriál skončil. Nicméně na rozjezd ok. Nejlepší hláška je asi '' I want to piss on your tits'' od simona když nad ním převezme kontrolu. Nejvtipnější díl bude asi 2. Vůbec se nedivím že to na chanelu 4 nebo kde to vysílali získalo takovou popularitu! Doporučuju

Matrix Resurrections (2021)

Promarněný potenciál. Nejhorší plot s jakým mohli přijít. Prkený Neo, Neil Patrick Harris, a mladý smith. Myslím že filmu nejvíce ublížily visualní efekty a špatný scénář. Jako obrovský fanoušek Matrixu mě to opravdu zklamalo ☹️

Pátek třináctého 6: Jason žije (1986)

Spousta humoru z slasheru se stává komedie a není to špatný ale ani nějak dobrý. Tahle serie se pomalu řití do kanálu

Pátek třináctého 5 (1985)

Part 5 působí jako špatná komedie. I tak to má charm a proto 3 jinak je to fakt špatný

Pátek třináctého 4 (1984)

Part 4 se mi asi líbil nejvíce ze všech. Rozjíždí se zde další příběhová linka tommy jarvise ze které se stává lovec Jasona a jeho nepřítel.

Pátek třináctého 3 (1982)

Part 3 se už hodně opakuje a přináší nám ikonickou hokejovou masku. Jinak takový průměr

Pátek třináctého 2 (1981)

Part 2 byl dle mého lepší. Na scénu přichází Jason s pytlem na hlavě. Ještě nemá ten svůj ikonicky look. Pěkně to utíká ale vraždy pořád hodně slabí a nekreativní myslím že za to může i hodně cenzura té doby. Je to škoda.

Pátek třináctého (1980)

Legendární slasher který zase tak legendární není. Nebýt konce dal bych 2 ale ta zápletka mě dost pobavila.

Vymítač ďábla (1973)

Napětí k prasknutí. Dneska už nepůsobí tak děsivě ale pořád je to jeden z top hororových snímků. Naprosto fantastické obsazení - fandil jsem jak mamince tak i duchovním. A konec mě dostal. Za mě 4 ale těžko se něco takového hodnotí jelikož je tento film docela unikát mezi horory!

Moucha (1986)

Naprosto geniální a přitom příšerně odporný a smutný body horror. Skvělé herecké obsazení. Příběh jednoduchý ale strašně mocný díky tomu že jako divák vidíme kompletní transformaci z člověka na monstrum a konec hodně zabolí. Každý by měl alespoň jednou v životě tenhle film vidět. Tleskám