Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Totálně zbytečné ztvárnění "pilotu" obsaženém ve 136 minutách. Všechno působilo tak nějak hrozně lacině a uměle. Smutné,že vyspěleji a propracovaněji působil už díl Star Wars: Epizoda IV z roku 1977. Bohužel,vizuální efekty dnešní doby a další vychytávky z tohohle důstojného následovníka legendární klasiky neudělají. O příběhu a hereckém obsazení nemluvě.

Želvy Ninja (2014)

Režisér je nejspíš schizofrenik.. Když už jsem si říkal,že to nakonec tak špatné není,tak přišla scéna,u které jsem nechápal,jak ji mohl někdo smýšlející splodit a takhle pořád dokola. Za největší mínus ale považuju ztvárnění " Trhače" ...jehož rodiče byli dost možná Transformer a střihoruký Edward (nedovedu si odhadnout,kdo byl mamka a kdo tatka)

Krvavá lázeň v domě smrti (1984)

Tak tohle mi nesedlo vůbec. Na to,že mám britský humor rád...tohle bylo utrpení. Nudní záporáci,děj,atmosféra o ničem.

Děs přichází z hlubin (1980)

Na svou dobu perfektní dílo. Skvělé masky,prostředí,postavy..parádní gore,za mě 4* :)

Semena zla (1981)

Totální nářez!! Naprosto perfektní atmosféra,gore,lokace,prostě pecka jak má být :)

V.I.P. vraždy (2016) (seriál) odpad!

Laciná,brýlatá nymfa a 40 kilový bezcharismatický pornoherec řeší 60 minutové,nudné případy.

Klauni zabijáci (1988)

Klenot všech klenotů!!! Totální "IT" pecka zasazená do Bčkové kvality ve vrcholové formě. Pure pearl necklace aneb LIVINGDEAD je panic,kterého klauni beztak vzrušují:)

Maggie (2015)

Místy moc zdlouhavé,vůbec celý film bych narval tak do 60 min a super. Parádní,ponurá atmosféra. Arnieho role mi tam seděla,pěkně zahrané a konečně něco jiného,než na co je většina zvyklá. Maggie mě ale nebavila,nesedla mi vůbec její osobnost ani herečka.