metal.storm

Slovensko
Kdo jsem / Co jsem / Já jsem

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 3.3.2017  11:16
    Brickleberry (TV seriál) (2012)

Môj nový South Park.

• 20.2.2017  20:00

Laverne Cox dokázala film, aj naprieč rozdielom utiahnuť. Bohužiaľ pokazila Sweet Transvestite, čož je ten najlepší song z celého filmu. Inak sa nemám prečo sťažovať. Mne sa to páčilo, na remake tak ťažkého filmu to splnilo moje očakávania, Rocky mi bol dokonca sympatickejší než v pôvodnom filme, krásne dojímavo si uctili pamiatku Tima Curryho, ktorý ma dokázal, znovu, dojať k slzám. Stratený párik bol roztomilý, Elvis ma rozosmial, travesty show nabudila na ďalší týždeň. Zároveň ale chápem to nízke hodnotenie a keby si mám vybrať, tak, samozrejme, beriem ten pôvodný film.

• 15.2.2017  20:04

Svojim spôsobom človek môže mať rád také tie amatérske srandy s kopou veeeeeľmi nepresvedčivých ľudí. Aj keď, dodávam, veeeeľmi nepresvedčivých. Popravde ma zahriala pri srdiečku najmä pravá, slovenská kofola, pravý reklamný popolník a taká tá klasická česko-slovenská domácnosť s typickým postelným prádlom, adidas teplákmi, pohodlnými papučkami a inými nezmyslami kupenými bohvie kde. A som celkom rada, že ma ten prvotný šok z hereckých prejavov neprešiel. Po dejovej stránke sa film pre mňa rozbehol celkom slušne. Priala som si síce skôr také české Run Bitch Run, ale nevadí. Po smrti dcéry som čakala zázračné Otovo zotavenie, ale tiež nie. Z ničoho nič si tam nakráčal ďalší extrémne nepresvedčivý herec (asi) a film sa začal uberať poučným smerom, ktorý pôsobil ako keby ma na ulici zastavila sekta nemenovaných občanov, ktorý sa zbláznili ešte o niečo viac a začali k tomu všetkému uznávať "opačnú stranu". A toto je ich marketingový ťah. Takže do budúcna, v najhorších prípadoch popros toho druhého. Ak to nevyjde, tak sa na teba vyjebali obaja. Smola.

• 15.2.2017  13:07

Vzhľadom na animu to nepokazili tak, ako som čakala. Posledný záber bol skvost a ja si musím, len tak pre chuť, znovu to animované bláznovstvo pozrieť.

• 2.2.2017  19:18

Úcta pred ďalším Culkinom. Má šmrncovnú schopnosť vytrhávať husle z rúk. Nehovorím, že je film dokonalý, ale je to jeden z tých, ktoré vo mne zanechajú spomienku, ani nie tak na dej a priebeh, ale na pár slušne natočených scén a prirodzený psycho-pohľad. Veľmi upokojujúci film bez prehnaných efektov a zbytočného mysteriózna, peknou hudbou, Lin Shaye, milou historkou a nádychom homosexuality. Sweet dreams good boy.

• 1.2.2017  16:25

Disney ma tento krát úplne rozcupoval, dostal na kolená, tri krát rozplakal a prvý krát v živote ma prinútil spievať. Nová, krásna, snedá princeznička do zbierky. Od Belly z krásky a netvora tu taká ešte nebola, a nikdy som si nemyslela, že by sa jej niekto aspoň z diaľky vyrovnal. Tak a je to tu. Zaslúžené hodnotenie.

• 28.1.2017  20:07
    Já, kocour (2016)

Solídne nedomyslený pokus o rodinný fantasy, ktorý je síce pozerateľný, milý a poučný, ale až morbídne mu niečo chýba. A kto ten pocit nemal, je buď debil alebo nadmerný milovník mačiek.

• 27.1.2017  18:50
    Kvílení (2016)

Len pätnásť minút tomu trvalo ma znudiť, a už sa tomu nepodarilo to napraviť. Znovu možno len nedokážem oceniť slušný film.

• 27.1.2017  15:40

Klasické, stereotipné "žena na jednu noc" na začiatku, sa zmení na "muž na jednu noc" (ako keby sme to nikdy nevideli), moderný popud sms na pozadí a známe tváre, žena neschopná zapnúť si šaty a na druhú stranu jej silná a nezávislá sestra, ktorá nakoniec poprie zmýšľanie novodobých vaginálnych pirátiek. Teraz ma film nechal v rozpoložení: potrebuje človek vôbec toho chlapa/ženu, či nie? Potrebuje sa žena prekopať desiatimi kreténmi na to, aby pochopila pointu filmu, ktorá je aj tak zrejmá? Aspoň som mala pocit, že film sa točil so snahou vytvoriť niečo pekné a dojemné, a navyše sa mi zdá, že som dostala peknú dávku podtextových správ. Teraz budem nad tým dve sekundy premýšľať aby som zistila, že ma to ale absolútne netrápi. Dobré na odreagovanie od filmov so skrytým zmyslom.

• 24.1.2017  16:48

Československu prdla tvorivá poistka. Tri vtipy a jedna dobrá speváčka nič nezachránia. Kde sú časy poctivých kameňákov.

• 15.1.2017  21:23

Z môjho pohľadu to skončilo inak, ako som čakala. A to bola celkom škoda. Inak pekný film, taký na zamyslenie, pre mňa dobre spracovaný a najmä chytľavý. Vybrali slušného herca do hlavnej úlohy.

• 19.12.2016  18:47

Za Expendables!! Rozhodne to nie je film, ktorý by uspokojil človeka, čo nemá rád nechutné, blbé paródie bez nápadu.

• 13.12.2016  17:13

Spáchaná pizzová genocída. Hovoriace, vraždiace potraviny, páchajúce supermarketové orgie.

• 26.11.2016  21:33
    Šéfka (2016)

Prsne to trápne ospravedlnenie, útok na city a veľké odpustenie je to, čo sa tomuto filmu vôbec, ale vôbec nehodí. A už vôbec nie v podaní McCarthy.

• 26.11.2016  14:59

Nebyť toho hlúpeho citového vydierania ku koncu, tak je to 90 percentná komédia.

• 19.11.2016  13:35

Tak jebnutý oxymoron ako „zabiť v mene božom“, to je proste moc. Je tým síce prepletená každá časť histórie (a už tretia časť purge), ale človek by si povedal, že aspoň civilizovanejšie národy dokážu pochopiť, že tá veta sama sebe jebe do huby. Jediné, čo tento film dokazuje je asi to, že pokiaľ dáte ľuďom možnosť mať jeden deň vysnívanú vojnu, tak to neznamená, že ste niečo vyriešil. Zasa som skončila pri rovnakej myšlienke, ako keď som pozerala jednotku. Akurát s tým, že tú držal pri živote Ethan Hawke a to, že on dokáže niečo zahrať. Tu vytvorili piati herci dohromady taký výkon, ako on podá sám. OČISTA OČISŤUJE, pokiaľ sa nejedná o tento film.

• 13.11.2016  19:13

Žeby sa tvorcovia schválne pohrali so svetlami tak, aby ešte viacej poukázali na emócie vo filme? Pravdepodobne hej, a aj to bol na filme slušný plus. Ďalším veľkým plusom bol výber hlavného aktéra Dimitrijho Kubasova, ktorý mi znovu dokázal, že mimika tváre dokáže urobiť mnohé. Taktiež vo filme bola nie jedna scéna, pri ktorej mám pocit, že mi uviazne ešte na dlho v pamäti. Taký ten kúsok, na ktorý sa nezabúda. A teda neviem, či je „asi“ hlavná pointa klišé, ale pre mňa a moju obmedzenosť v romantických drámach je potom aj to klišé veľké plus. Čo sa mi zdá najlepšie sa naozaj občas môže stať pravým opakom.

• 11.11.2016  16:16

LOL, no, presne tak. Je to naozaj taký ten zlatý priemer, krásna, stredná cesta, na ktorej sa človek zvyknutý na trochu krvi a ľudských vnútorností dokáže celkom aj zasmiať. Musím sa priznať, že cirka v štyridsiatej minúte filmu som zostala mierne zaskočená zvratom, ale tomu momentu predchádzala celkom slušne nudná pol hodinka a následne film úplne zabudol, čo znamená „nepredvídateľnosť deju“. Ale koniec koncov je to film, ktorý sa aj napriek nedostatkom dá naplno užiť a vychutnať. Priebeh filmu nekazí žiadna odutá a až príliš uvrešťaná puča, dokonca veľké množstvo postáv vďaka maskám vytvára v druhej polovici také jemné tajomno, a je vidieť naozajstnú snahu vytvoriť niečo, čo divák nevidí tak často. Bolo to pekné.

• 10.11.2016  16:43

Krásne, jemné, neurážlivé a najmä vtipné psycho. Výborné spracovanie.

• 4.11.2016  10:38
    Sníček (TV pořad) (2016)

Hugo je celkom sympatický mladý muž, takže nechápem, ako sa Krista dostal do tejto relácie. Jediná moja aktivita pri tomto detskom skvoste bola asi pätnásť minút s mojimi súrodencami, ale aj tak mám stav počiatočnej depresie. Ja som za mojich detských čias pozerala z relácií jedine Kúzelnú škôlku, a doteraz, keby to vidím, tak nemám pocit, že to bolo tak retardované ako dnešné detské relácie. Ja neviem, ja sa naozaj ani neodvážim risknúť povedať, čo to s tými deťmi spraví. Gumovanie mozgov, prístupné od troch rokov. Slogan - „tvoríme jebnutejšiu budúcnosť“. Možno sa mýlim, a je to už len mojou averziou, ktorú som si za poslednú dobu a posledné rozprávky odsledované s mladšími súrodencami vybudovala. A bodaj by, ale aj tak radšej zbehnem zohnať všetky diely Vlk a Zajac a pekne budeme pozerať to, na čo som za decka čumela ja.

• 2.11.2016  22:27
    Dobre vedieť! (TV pořad) (2016)

Ježiš mária, čo to robím so svojim životom. Ja by som si mala zakázať chodiť na rodinné návštevy, lebo potom pravidelne končím pri telke ako všetci ostatní, a to, čo sa tam deje nie je normálne. Väčšiu kokotinu a tak neskutočne jebnuté otázky som už dávno nepočula. Ak je toto zábavná vedomostná súťaž, tak to im prosím choďte niekto rozkopať gebule.

• 1.11.2016  20:01
    Nejvyšší soud (TV pořad) (2016)

ach jaj, prečo som to nevypla už na začiatku...

• 26.10.2016  10:35
    Maturiťák (2011)

„Mala som o tom sama so sebou rozhovor a zistila som“, že tak hnusne nútenú romantiku som už dávno nevidela. Ja sa divím, že je film až tak veľmi nasiaknutý hercami, ktorých poznám z kvalitných rolí.

• 22.10.2016  18:19

Ďalší z rady „ako si zaistiť rýchle peniaze“. Dostatočne oddychové, navyše s hercom, ktorý je pre svet už navždy ten, ktorý miluje jablkové koláče.

• 22.10.2016  13:02

U nás na škole, keď bola nejaká slečna extrémna piča, tak sme mali tendenciu hovoriť, že keby ju niekto dobre vyjebal, dostala by rozum. V tomto filme by potrebovali vyjebať všetci. Nie len slečny, ale aj otec, aj režisér by to asi potreboval, aby už viacej netočil chujoviny. A ešte jedna vec. Ashley Tisdale v tomto filme neskutočne klesla. To radšej mala zostať pri tých nepodarkoch od Disney.

• 20.10.2016  18:11
    Silent House (2011)

fuj

• 19.10.2016  20:49

Keď som bola ešte fagan, tak sme s deckami na ulici skúšali tamto behanie s rukami vzad. Teda ja neviem, rozhodne sme si rýchlejší pripadali, ale každopádne sme vyzerali ako debili. Všetko ostatné tu už povedané bolo. Nádherná choreografia, dejová chuťovka, vierohodné, akčné, nindžovské a hlavne kawaiii :3 A vzhľadom na moje Narutom preplnené detstvo o husacinu núdza nebola. Pripomenula som si staré časy, ku ktorým sa raz za čas rada vraciam.

• 18.10.2016  21:07
    Gotham - Série 1 (série) (2014)

22 častí strávených nad týmto seriálom mi dáva nesmiernu chuť do života, komfort a obrovský priechod mojej už teraz veľkej fantázií. Dúfam, že to tak aj zostane a popravde je mi úplne jedno, že to má nedostatky, či už z pohľadu znalca príbehu, alebo klasického diváka.

• 18.10.2016  21:02

Trošičku zvláštne, trošičku preafektované, ale koniec koncov by tam nemalo byť kde viac lepších momentov. Najmä s Fish je to prehnané, ale popravde, scéna s Nygmom to kompenzuje ako to len ide. Nespomínam si, že by som niekedy videla lepšieho Nygmu. A čo sa týka tej úplne poslednej scény, na tú nemám slov. Stalo sa všetko, čo by sa v prospech môjho ďalšieho, určite opakovaného pozerania stať malo.

• 18.10.2016  17:45

Škoda tej prvej hodiny, ktorá ma nenapla tak, ako mala. Film je pre mňa ale úspešný už len preto, že som nemala ani poňatia, že by sa jednalo o psychickú poruchu. Presne pre takýto druh napätia si zisťujem o filmoch dopredu minimum. Teraz už konečne viem, prečo bol Edward Norton vybraný do filmu Fight Club, a prečo bol tak dobrý. Na takú rolu už mal totiž prax :) No a ten koniec - radosť pozerať.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37