Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

Pláču.... pláču jako želva... jsem sice tvrdý chlap (a jestli ne tvrdý tak aspoň natvrdlý) ale tohle je moc.... ne neukradli mi počítač, nerozešla se se mnou přítelkyně ani jsem nešlápl na minu.... zrovna jsem se dokoukal na nejblbější (pozor neplést s nejhorším) film jaký jsem viděl a stále ještě nechápu co se to vlastně děje. Takhle dementní příběh, herce neherce a kameru jsem neviděl.... celý film jen trénink (který ani snad takhle nejde nazvat) a spoustu dialogů naprosto o ničem... co postava to perla (komixák, frankenstein apod.) no prostě ne nebudu pokračovat nebo se zase rozpláču :) Jinak jedna hvězda za fight Jai White vs Cops.... aspoň jedna pěkná chvilka v tomto filmu :)

Paranormal Activity (2007)

Tak tohle bylo zase něco, tenhle typ filmů mám hrozně rád a po shlédnutí traileru jsem si říkal že tohle bude ta pecka na kterou čekám, tenhle žánr mě nemůže přece zklamat.... tak jsem vzburcoval známe a přemluvil je aby se na to vydali se mnou do kina... film samotný snad ani nemá smysl popisovat, celou dobu se nic neděje.... film se vleče.... a posledních pár minut je tam jakoby pár šokujících záběrů.... nezlobte se na mně ale to je na 82 minut dlouhý film setsakra málo..... jednu hvězdu dávám za slečnu co seděla vedle mě a hrozně se bála (nechápu) :) Jinak jakých nepěkných slov se mi dostalo od mých kamarádů po skončení projekce to by vydalo na celý román.... cenzurovaný pochopitelně :D

Simpsonovi (1989) (seriál)

Naprosto dokonalý kreslený seriál, má srdcová záležitost.... můžu mít jakkoli špatnou náladu ale tahle žlutá rodinka mě z ní naprosto spolehlivě dostane..... což se o některých seriálech rozhodně říct nedá ;) Za úplně nejlepší považuji série 4, 5, 6 a 8, samozřejmě s dabingem nenapodobitelného Vlastimila Bedrny který bohužel daboval jen do 13 série :( Ale i tak jsou Simpsonovi kultem na které se vždycky rád podívám znovu a znovu...

Vřískot 4 (2011)

Wes Craven mě opět nezklamal, sérii Vřískot mám moc rád (až na trojku, ta je nic moc dle mého soudu) a čekal jsem co na mě vybalí ve čtyřce.... říkal jsem si že tam není co nového přidat ale dostalo se mi toho měrou vrchovatou.... do poslední chvíle jsem nevěděl kdo je vrah (nebo vrazi), postavy sympatické... atmosféra taky.... takhle mají vypadat pokračování :)

Insidious (2010)

Proboha co to zase bylo ? Těšil jsem se jako malé dítě že po dlouhé době shlédnu kvalitní horror (soudě dle zdejšího hodnocení) ale ejhle.... místo slibovaného duchařského horroru přišlo něco co opravdu není v mých silách popsat.... naprosto žadná atmosféra a lekačky laciné... to jsem fakt nepobral. Jednu hvězdu dávám že jsem se jednou vylekal (ale už nevím u čeho to bylo) a tu druhou za tu komediální druhou půlku.... to jsem se fakt pobavil a zasmál... což jsem na druhou stranu u horroru nečekal :)

Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Ten kdo to dokoukal celé (jestli se to dá vůbec přežít) a je ještě mezi námi tak by jsme se na něj (ji) měli dívat s respektem a úctou.... protože než tohle tak to si raději pravidelně každý den nechám naprdět do xichtu :D

Dexter (2006) (seriál)

Tenhle seriál je opravdu super.... zaryl se mi hluboko po kůži a myslím si že jen tak snadno ho ven nedostanu :) Sledoval jsem to pravidelně (kromě 3 řady tam mám trochu mezery) na Primě Cool s CZ dabingem ale teď jsem to už nevydržel a shlédnul jsem celou 4 i 5 řadu v EN, a samozřejmě začátek 6..... tak a teď mi stejně nezbývá nic jiného než čekat vždycky týden na nové díly....... perfektní zvraty a hlavně sympatické postavy dělají z tohohle seriálu skutečně návykovou záležitost ;)

Kniha přežití (2010)

Plně souhlasím s uživatelem Enšpíglem.... ten jeho komentář mě opravdu dostal do kolen... takhle jsem se dlouho nezasmál... jeho komentář byl určitě 100x zábavnější než film samotný :D

Grave Encounters (2011)

No nebýt toho přílišného protahování a vysvětlování na začátku co k čemu slouží tak by to bylo super... určitě by tomu neškodila kratší stopáž... ale i tak jsem místy měl opravdu hodně stísněné pocity a na takové místo bych se určitě nevypravil....