Quantum of Solace (2008)

Nemužu se chlubit že sem viděl všechny bondovky ale... Jsem strašně rád že tyhle "spy filmy" se začly ubírat pomalu ale jistě blíže k realitě. beru jako velký plus to že se 007 už nespoléhá na laserový mobil ani na multifunkční hodinky s lanem, je to syrovější a jde tu víc o improvizaci, logiku... Film má uchvátit a ani na chvíli nenechat diváka v klidu (jak ostatně ASI všechny bondovky) dokonalým příkladem je honička v autech a přestřelka hned na začátku.... A kromě toho Craig se na bonda rozhodně hodí (IMHO) ;-)

Gran Torino (2008)

Clint pro mě vždycky zustane "Ten bouchač z westernu" a jak stárne už to není ono a vubec se mi na něj nekouká lehce. Přesto asi ještě není starej na převýchovu mladýho bambusáka =D už je to holt pomalejší ....ale občas se ještě objeví jeho drsný přesvědčovací metody a to rozhodně potěší.

Mnichov (2005)

Mám moc rád tuhle dobu a vubec celou studenou válku..... první polovina velice živá, akční a pěkná škoda jen že v druhé polovině to celý začíná upadat... pak už je to jen zbytečně rozvleklé

Bourneovo ultimátum (2007)

Asi je to tim že mám známého z tohoto prostředí.... To co tu nejvíc oceňuju je SYROVOST a dost velká snaha o REALISTIČNOST. Agent se nespolíhá na laserové hodinky a kapensí atomovky ale na svoji inteligenci, schopnost improvizace, logiku ... skrátka celá tahle trilogie nemá k realitě až tak daleko jak se muže zdát. Rychlé, chytré, dobré koukatelné ....doporučuju

Sedm (1995)

Osobně si myslim že jedna z největších bolestí je takhle brutálně přijít o někoho blízkýho např: ženu a jestě k tomu těhotnou.....proto se k tomu filmu nerad vracim. Snímek je to bezpochyby dobrej ale podle mě rozhodně nepatří do 1. desítky

Lupiči paní domácí (2004)

Jak sem tu někde četl .... Tom Hanks - ůplně jinak a skvěle... přidá li se k tomu Coenovský humor myslim že o zábavu je postaráno

Sin City - město hříchu (2005)

Vizuálně ferfektně zvládnuté, ale já jsem totálně ujetej na Franka Millera, takže mé hodnocení této "Komikosvé krve" asi nepřekvapí