Howlův kráčející hrad (2004)

Nesnášim japonské animace a tak jsem si film vůbec neužil. Chtěl sem to přežít. Povzbuzenjí odemne samotného: ,,Dáš to!!! ´´ . Šel sem si dělat tousty

Návrat do budoucnosti II (1989)

U prvního dílu mě ani nenapadlo přemýšlet nad časovým paradoxem, protože to bylo bombasticky udělané, vlastně se budoucnost trošičku přetvářela ale né uplně pozměnila, takže mě to tolik nemlátilo do mozku, ale při tomto druhém dílu už mě ta myšlenka napadala. Je to vyhnané už tak vysoko, že mi prostě mozek nedovolil si to vychutnat jako jedničku. (myslím tu scénu kdy stařec Billy ukradne auto a přetvoří minulost). Zase ale není to dokument od Stevena H. takže stejně dávám víc jak kladné hodnocení. 4* si to určitě zaslouží a jedna z mála trilogií u kterých můžu říct jako o celku že je to paráda.

Návrat do budoucnosti (1985)

Paráda,super svižnej film se scifi dávkou, cestování časem do minulosti bez znalostí co může a nesmí si nadrobí pěknou partu problémů a pak se je snaží dohnat.

Rango (2011)

bavil mě opět Johny Depp a asi bych to nechtěl vidět ani s dabingem. Jen proto 4 hv.

That's It, That's All. (2008)

Krásný první díl zfilmovaných kousků Rice a Laga. Je zde vidět v dnešní době že se jedná o sportovní docuunikát, který byl druhým dílem trochu vylepšený ale né uměním nebo dějem ale technikou, což je pochopitelné. Všechno se vylepšuje a jde nahoru, a tím i druhý díl. Moc pěkný !!!

The Art of Flight (2011)

Reklamy mi ve filmech dost vadí, ale tady mi vůbec nevadily. RedBull je RedBull a sponzoring od něj znamená vrcholnou třídu. Jde o adrenalinovou dávku neskutečných rozměrů. Hlavně Travis je zde taková siréna která přivábí všechny svou riskantní jízdou. Je ta takový borec borců, neboli borců učitel. Film je vedený jako dokument top extrémních věcí s pořádnou dávkou adrenalinu při lavinách. Nejkrásnější na tomto filmu? Že to prostě neni přes PC ale oni ti blázni to takhle dávaj ! Šílený, neskutečný! 5hv.

Zátah: Vykoupení (2011)

No to byl teda film. Najděte v Thajsku panelák o 12ti patrech. Narvěte do něj 300 lidí, sfetujte je a dejte jim mačety. Pak tam dejte 10 fízlů a koukejte co se stane :D . Ježiš to byl blbě strávenej čas. Děj o ničem, rychlej agresivní start a pak stejně posazený takže ke konci ty nekonečné, neúnavné bitky vám lezou krkem :D . Navíc nesmrtelenost v tomhle filmu je podaná tak, že týpek se zářivkou v krku po 20ti minutové bitce se dvěma ještě skoro vyhraje :D . No pro mě to byla komedie :D :D :D .

Lovec jelenů (1978)

Všemožné pokusy jak zvládnout tak kruté válečné podmínky ve Vietnamu. O velikém přátelství,naději,odvaze a pomoci. Sáhnutí až na své dno s sebou ale nese často následky. Člověka to uvádí k zamyšlení v jaké pozoci by se mohl ocitnout on sám. Nechte se provést sice delším pokoukáním ale zato kvalitním.

Muži v bílém (1998) (TV film) odpad!

Tak tahle řepa vyrostla až k samotným nebesům a kořen má někde za pedosférou. Tak ubohý, že ani nevim co napsat. Hrůůůůza hrůůůza hrůůůza. Vyšrtnout, vyblejskout lidi co to viděli a člověka co to zrežíroval zavřít za ztracený časy lidí. Tohle udělá z člověka debila.

Gigant Shaolinu (1980)

Tnto film jsem si vyprosil od mamky k vánocům jako malý kluk a nikdy jsem toho nelitoval. Krásný trénink, krásný úchvatný kung fu od trdla,kterýho by to nikdo nečekal. Lstivý, svižný.