Zátoka (2009)

Co dodat, boj o záchranu méně inteligentního života je, ale uvidí se, zdali bude dostatečná. Tenhle dokument zobrazuje dobu jaká je. Lidi jaký jsou a co dokážou. Jatka v nejčistší podobě

Lovec trolů (2010)

Parádní !!! Pokud do toho pujdete s očekáváním že je to horor, skvěle se pobavíte. Až na to budete koukat, vemte k době nějakého věřícího člověka :D

Drž hubu! (2003)

Komedii by měla člověka rozesmát, tohle spíš působí trapně. 65%

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Pokud neni v rychle a zběsile Vin Diesel, tak všichni hodnotí špatně. Díl Tokijská jízda je super, akorát nevítězí svaly.

Thor: Temný svět (2013)

První díl stojí za prd, ale druhý to napravil. Jo tohle je živý, plný efektů a nepředvídatelný, což se mi líbilo.

Rivalové (2013)

Tohle má koule, tohle je dokonalý. Děj vás uplně pohltí. Nejsem člověk, který kouká na fotbal, formule apod. Je to nuda. Když se nad tím ale zamyslím, tak zjištuji, že tomu sportu vůbec nerozumim a proto mě to nebaví. Kdybych věděl o zápletkách mezi rivali, jejich historii, aktuálnímu stavu nebo o honící se pocitech v jejich hlavě, tak by mě to určitě bavilo. Tenhle film mi ukázal že formule není jen ježdění na okruhu, že fotbal není jen honění za míčkem. Tenhle film vám ukáže různé věci co se můžou odehrávat za oponou. Ve filmu je velká dávka akce a je to přiměřeně okořeněný perfektními dialogy. Škoda, že sem si o Niki Laudovi a Huntovi přečetl informace až teď když sem shlédl tento film.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Zatím moc kecání. Většina seriálů do toho vlítne a pak člověka nudí. Tohle Vás drží na tokové hranici, kdy si říkáte, dám další? Nebo na to kašlu. Dáte další a je to pořád to samé. Uvidíme, třeba se to vyšvihne

Hon (2012)

Film Vám ukáže nejhorší zákulisí bezmoci a ponoří vás do ni. Film o hnusu ve světě a v dnešní společnosti. Trochu podobný příběh Kafky - Proměna

Gravitace (2013)

Vůbec nechápu tak vysoké hodnocení. Ve filmu se objevují logické díry a děj filmu téměř žádný. Hodně věcí obsažených ve filmu nebyly vysvětleny což mi vadí asi nejvíce. Za efekty 3 hvězdy, ale bohužel nemohu dát více. Velmi mě to zklamalo, protože sem se na ten film těšil.

Mládeži nepřístupno (2013)

Úchylárna pro zvrhlé umělce nebo lidi co si myslí, že umělci jsou. Je to hnusný, k pozvracení úchylný ale naprosto trefný. Je to síla !