• Romantický

Praho, má lásko (2012) (studentský film)

Byla jsem hodně zklamaná. Líbil se mi snad jen první příběh "Panorama". Škoda nevyužitíého potenciálu motivu hlavního města, který Praha určitě může nabídnout...

Život pod vodou (2004)

U Života pod vodou mi přišla Andersonovská vlna poněkud rozvláčněná, místama jsem se i nudila. Hlavně, že nechybí bizarní Wesův styl.

Taková zvláštní rodinka (2001)

Pokud sdílíte Andersonovský smysl pro humor, je Taková zvláštní rodinka pro vás to pravé. Vše opět skvěle do detailu zpracované. Teplákovky vedou! :D

Martin a Venuše (2012)

Snímek Martin a Venuše mě příjemně překvapil. Celkově film působí příjemně "pro oko", zápletka není vůbec špatná a filmová hudba je výborná. Určitě k mému dojmu přispěla i skvělá podmanivá atmosféra pátečního večera na plzeňském filmovém festivalu Finále.

Nouzový východ (2008)

Tiché drama, které emočně strhne. Výborná podmanivá Mendesovká atmosféra amerického maloměšťáckého předměstí, stejně jako v Americké kráse. Snímek, který rozhodně stojí ze shlédnutí.

Oui, šéfe! (2012)

Nenáročná francouzská oddychovka taková, jak má být... Na tyhle sympaticky pohodové francouzské komedie se vždy ráda podívám. Oui, šéfe na ***.

Fantastický pan Lišák (2009)

Wes Anderson - právě ta jeho jinakost, absurdita, jistá nadsázka, důležitost zaměření na detail a tak trochu "jiný" humor je to, co mi na jeho filmech baví. Fantastický pan Lišák není výjimkou. Řekla bych, že dokonce jeden z jeho nejlepších filmů. Kouzelné a vtipné.

Bez doteku (2013)

Nepřesvědčivé a prázné drama.