Román pro ženy (2004) odpad!

Pokud film zhnuseně nedokoukám, tak si nic jinýho než odpad nezaslouží. A to jsem schopen dokoukat kdejaký béčko a leckdy se u něj i pobavit. Ale tato karikatura na film byla jedna velká koncentrovaná trapnost a stupidnost. Ptám se sám sebe, jak je možné, že něco takového má nominace na Lvy nebo jak může být autor takové trapárny naším nejprodávanějším knižním autorem. Kde to jsme????

Superman (1978)

Klasika, která ukazuje, jak se dá efektně překlopit komixového superhrdinu na filmové plátno.

Superman 3 (1983)

Scénář je tak strašně hloupej... Tento film beru (narozdíl od prvních dvou dílů) jako výsměch a zradu na fanoušcích.

Striptýz (1996) odpad!

Blábol od začátku do konce.

Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější (2005)

Na jedničku to v žádném případě nemá, ale úplně zlý to taky není. Jednou za čas se člověk i zasměje nebo alespoň pousměje. Po komentářích zde jsem toho až tolik nečekal, ale svoji dávku světového míru jsem dostal a Sandra je prostě dobrá.

Síť 2.0 (2006) odpad!

Síť byla zábava, toto je ultranuda.

Síť (1995)

Ikdyž je to strašná pitomina, tak mám tento film z nějakého neznámého důvodu docela rád. Nejspíš za to mohou hlášky jako "nevím, kdo jste ale vím, že používáte trojité kódování" a samozřejmě viry, které se spouštějí poamericku escapem a začínají tím, že požírají písmenka na obrazovce. To prostě nemá chybu a když přičtu hvězdičku za hlavní hrdinku, tak mám hnedle nadprůměrný film a tím i hodnocení.

Vlk (1994)

Dávám ** za to, jak to Jack zahrál. To je asi tak všechno, co jsem si z filmu odnesl.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Ať dělám, co dělám, tak tenhle film mám prostě rád. Z jednoho úhlu docela povedená adventura, z druhého spousta provokací a zajímavých otázek k zamyšlení. Koneckonců co by se stalo se světem, kdyby tahle (vlastně v jádru nevyvratitelná) pitomost byla pravda? A následné sledování ortodoxních věřících, kteří tohle dílo chápou jako útok na samu podstatu světa, z toho ještě dělá docela dobrou komedii.