Atomový vlak (1999) (TV film)

Hodně špatný béčko po všech stranách. Každého asi v průběhu napadlo několik způsob, jak se dal problém vyřešit bezbolestně, ale zase by to bylo úplně o ničem. Ale dávám jednu * za pro mne nečekaný konec, tím výbuchem alespoň trochu zmenšili kýčovitost.

Constantine (2005)

Nadprůměrná duchařina, která drží úroveň po celou dobu.

G. I. Jane (1997)

Tak to bylo špatný. Teda očekávání obědnávajících feministek to nejspíš splnilo.

Liga výjimečných (2003) odpad!

Ufff, no tak to byl teda zážitek. Ponorka Nautilus (která přece zanikla i s kapitánem Nemem na Tajuplném ostrově ne?) brázdící Benátské kanály tomu dala korunu. A vůbec, třeba není špatný nápad vykrást cizí romány a jejich hlavní postavy, ale alespoň by to mělo mít smysluplnou nadsázku a humor a nejlépe i hlavu a patu. Nic z toho jsem tu nenašel...

Malý Buddha (1993)

Vcelku nudný výlet do světa budhismu. Kdyby se to sestříhalo na půlku, tak by to nebyl špatnej film pro rozšíření dětských obzorů. Ja jsem se nudil.

Vrtěti psem (1997)

Nevěrohodná demonstrace manipulace s veřejným míněním. Nezaujalo, nenadchlo.

Ďáblův advokát (1997)

Vzhledem Al Pacinově herecke genialitě nemohu hodnotit jinak než jako nadprůměrný film. Pár droností mi tam sice nesedělo, ale celkový dojem je parádní.

Nebezpečná rychlost (1994)

Zápletka nijak složitá, ale zaujala od zařátku do konce. Dobře natočené, nápadité, snad ani chvilku nenudí.