7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Kvalita se odvíjí od výběru hostů. Ale celkově se mi postava Honzy Dědka líbí a myslím, že to patří mezi ty lepší talkshow.

Rambo: Poslední krev (2019)

Tento film je klasická Rambovina. Hodně krve a násilý, a přitom celé je to cítit s nadsázkou. Na večerní odreagování je to optimální koktejl, člověk přitom s čistým svědomím může vypnou mozek.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Film má velice kvalitní soundtrack. A celková jeho atmosféra je příjemná. Včetně nečekaného zvratu. A postava kohouta naprosto geniální.

Modelář (2020)

Vizuálně se mi film líbil. Obsahově jsem čekal asi něco jiného. Mádl podal velmi kvalitní herecký výkon.

Emoji ve filmu (2017)

Film byl místy vtipný. Velmi se mi líbil nápad. Animace byla také dobře provedená. Takže vizuálně příjemné.

Frčíme (2020)

Skvělé na pobavení a příjemné k odreagování. Obsahuje i morální, životní podtext, ostatně to je u Pixaru pravidlem.

Bohemian Rhapsody (2018)

Film je skvělý jednak po stránce kamery, zvuku, hereckých výkonů. Zároveň příběh byl strhující a vše je doprovázeno skvělou hudbou a písněmi od kapely Queen.

Dukla 61 (2018) (TV film)

Skvělé herecké výkony, díky prvnímu dílu, ve kterém nám film exponuje postavy, si k nim vybudujeme vztah. O to je pro diváka silnější prožitek při sledování finále. Až mi v některých momentech bylo při sledování těžko. Za pochvalu rozhodně stojí Ostravský slovník postav. Díky tomu se snímek posunul na úplně jiný level. Za toto rozhodnutí tvůrce chválím, a byl bych rád, aby to zůstalo v nějakých dalších filmech zachováno. Co se týká kamery a světel, tak jde o naprosto bezkonkurenční práci. Kamera dokonale pomáhá atmosféře a umocňuje ťíseň ze šachet. Práce se světlem a tmou je také naprosto příkladná. Rozhodně film doporučuji. Ale některým citlivějším divákům u něj bude nevolno.

Jako letní sníh (2021)

Bohužel mě film nezaujal. Čekal, jsem od toho něco jiného. Za zmínku stojí závěrečná hudba, která hraje pod titulky. Ta se mi velmi líbila.

Šťastný Nový rok (2011)

Nemůžu se zbavit, že se v USA rozhodnuli natočit Lásku Nebeskou po svém a místo Vánoc zvolili Silvestr. Film neurazí, ale ani nenadchne. Ale po celém tom Vánočním shonu, se dá při něm příjemně odpočinout.