Smrtelná sázka (1992)

No po pravdě Wincott a jeho postava se v tomhle filmu chová jako idiot, a tak mi celý to jeho vykoupení bylo tak nějak ukradený. Jediný co na tomhle filmu objektivně za něco stojí jsou souboje, kterých je tu naštěstí více než dost a patří k těm lepším, jaký můžeme ve filmech této kategorie vidět. Není to sice nic z čeho bych si sednul na prdel, ale myslím si, že do toho průměrnýho hodnocení to v klidu překlopit můžu. Nicméně viděl jsem s těmito bitkařskými borci i lepší kousky, to zase jo. Tenhle neurazí ani nenadchne.50%

Poslední srážka (1992)

Tohle mě na opakovaný shlédnutí moc nezaujalo. Na to kolik je tu solidních fighterů tu žádný z nich nic extra nepředvedl. V devadesátkách hlavně v jejich první polovině se doslova roztrhnul pytel s těmihle béčkovými arénovkami, ale těch kvalitních ke kterým by stálo za to se vracet moc není. Aspoň je tohle jeden z kousků kde svou kariéru startoval Gary Daniels. Jinak to, ale ničím zapamatováním hodný počin není.35%

Lunar Cop (1994)

Nejvíc mě pobavila ta scéna kdy se Billy Drago dozví, že maso došlo a tak zastřelí koně a řekne si o steak. Jinak takový nenáročný béčkový postapo jakých jsou tucty. Naštěstí je tu aspoň dostatek akce. Ta bitva s motorkáři a jejich dobývání pevnosti mě docela bavila. Ta nekonečná finální naháněčka s tím nezničitelným jakože cyborgem už o něco míň. Paré jako vždy celkem sympatickej, jenom ten konec kdy nás snad tvůrci chtěli rozplakat či co je docela proserovej a herci to podle mě moc neuhráli.30%

V ohrožení života (2002)

Hrozná nuda plná dementních klišé. Ani nevím za co jsem původně dal dvě hvězdičky, ale napodruhé, už jsem to málem ani nedokoukal, ale odpad nedám, jsem tvrďák a špatné filmy to je můj život.10%

Síla (1994)

Gedricka nemusím a celá ta spiritistická část filmu mi vůbec nesedla. Jako nápad zajímavej, ale zpracování o ničem. Duše mrtvýho policajta nám tu přešla do živýho a najednou z něj dělá hrdinu. Akce je tu minimum a kdo je vrah jsem tušil už v půlce filmu. Tak snad jenom za ten neotřelej námět ta jedna hvězda.20%

Špatná pověst (1994) (TV film)

Ničím výjimečný televizní thriller. Hlavně Scalia a jeho postava tady ze sebe dělá úplnýho dementa, když nechá po celou dobu tu čubku na který po pravdě aspoň z mýho pohledu není nic extra, aby s ním totálně vyjebávala, přičemž samotná pointa je velmi snadno odhadnutelná a konec tak nešokuje ani náhodou. Na zabití nudnýho odpoledne budiž, ale rozhodně nic světabornýho.40%

Spojka pro Dallas (1994)

Úvod je ještě slibnej. Tři kozatice nám zlikvidují tři vědce, přičemž ta likvidace na golfovým hřišti je opravdu vtipná, ale pak už to spadá do tradičních Sidarisovských vod. To jest bídná akce, pěkný kozičky a prdelky a dva nabušení pornoherci v hlavní roli. Postavy dvou jakože agentů se tu vlastně jmenují úplně stejně jako ve Zlatém nepříteli, ale na jeho geniální vypatlanost se tohle nechytá. Tam byl sice stupidní, ale aspoň funkční děj. Tohle si hraje na něco jako je Bondovka s velkýma prsama, ale v druhý půlce tomu citelně dochází dech. Pobaví aspoň ještě ta vrcholně amatérská bitka v posilovně. V kategorii trash ok, ale víc jak dvě hvězdy nedám.45%

Kšeft (1997)

Průměrný akční béčko s pár známými ksichty. No co si budeme povídat, tak Busey se do kladných úloh moc nehodí, ale tady byl celkem sympatickej v roli cápka kterej se ocitne ve fakt hodně blbý situaci kterou na něj navlékne slizkej Roy Scheider jako záporák. Ve vedlejší roli se tu objevil i Speakman, ale v bitkách toho moc nepředvedl. Akce je po všech stránkách průměrná, ale aspoň ta naháněčka v bažinách je docela slušně natočená. Znovu už se na to asi nekouknu, ale zároveň to není nic co by mě nějak pohoršilo.50%

Kandidát (1972)

Solidní politická satira, aneb tohle se asi v reálu děje ve všech volbách a ve všech zemích na světě.65%

V ohrožení (1992)

Navzdory slušnýmu traileru od Intersonicu je to pekelně nudná záležitost s rádoby nečekanou pointou, která však vyzní maximálně trapně. Jedna efektní vražda v úvodu ten film nespasí, nemluvě o tom, že chemie mezi Kristoffersonem a Barrymorovou tu vůbec nefunguje.15%