Black Books (2000) (seriál)

Chvilku mi trvalo pochopit anglický humor, ale pak jsem válel skoro po zemi smíchy. Všechny série jsou na // 5* //.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Jako malý jsem tento seriál zbožňoval. Hezky vysvětlený pochod celého těla co se v něm děje pro malé děti.

Norman a duchové (2012)

Tak tahle pohádka byla teda nic moc. Čekal jsem, že se to přiblíží k pohádkám od Tima Burtona, ale velice jsem se spletl. Nevím co tím chtěl autor říci, protože se mu to nepovedlo. Čekal jsem více akce a strašidelných akcí.

Náhradníci (2009)

Skvělý nápad na film. Bruce Willis mi s vlasy neseděl, ale jakmile mu "popravili" náhradníka, tak to začal být pravý Bruce. Jenže na druhou stranu film neměl tu správnou jiskru, abych byl celý film "přišpendlený" k sedačce s otevřenou pusou. Za nápad, za efekty a akci si je lepší průměr.

Patrola (2012)

Zajímavě zpracovaný film o policejním životě od hlídkování, přes svatbu až po smrt. Ze začátku mě vůbec film nenadchnul, ale následně začalo přituhovat. Střety s Mexickým kartelem vygradovali film vysoko, ale čekal jsem trochu více akce.>

Živí mrtví (2010) (seriál)

Už od počátků věků mají lidé rádi krev (gladiátorské hry apod.) a zde se jí ve velkém množství a nejen té - atmosféra vynikající, masky jsou víc než vynikající. Občas nějaké to klišé přijde, ale přeci je to stále post-apokalyptický seriál, který dokáže vtáhnout diváka do příběhu. Série č. 1 // 4* // ; Série č. 2 // 3* // ; Série č. 3 // 5* //

Krokodýl vs. aligátor (2010) (TV film) odpad!

Vůbec nechápu proč se takové filmy vůbec točí. Krokodýl, který běhá jako T-Rex? A vážně super efekty. Film se dá ohodnotit pouze jako odpad. Film si zaslouží spálit.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Nejsem na bezduché filmy, takže Abraham Lincoln jako chodící cirkulárka mi nepřijde moc dobrý námět k filmu. Film mě vůbec nenatchnul a jakmile Abe uklidil sekeru do truhly, tak už to nestálo vůbec za nic.

Total Recall (2012)

Zajímavě zpracované, ale přeci jen jsem čekal více. Akce dobrá, boje vynikající až na to, když mlátí robota holou rukou, který normální člověk by mlátil rukou do železa? Prostě nad starou klasiku není.