Skejťačka (2021)

Vidieť zreteľne aký rozdielny je súčasný vidiecky život v Indii v porovnaní s dnešnou západnou kultúrou.A to už úplne americké finále nemuselo byť.

Vůně (2020)

Príjemná oddychovka o svete vôní.Napodiv žiadna streľba,žiadne násilie ale len taký obyčajný každodenný život.

Bratrstvo nesmrtelných (2021)

Som sklamaný.Fuqua je dobrý režisér,aj motív bol zaujímavý,ale dopadlo to veľmi biedne.

A Writer's Odyssey (2021)

Fantasy kde sa prelína minulosť a súčasnosť ,ktoré vyústi v jedno hutné finále.Bolo čo pozerať.

Rodina na baterky (2021)

Po Duši je tento animák ukážkou ako sa dá z mála urobiť kvalitný film.Odraz našej súčasnosti je až hororový,ale skutočná závislosť je určite horšia.Sme pomaly a iste otrokmi virtuálneho sveta a ani si to neuvedomujeme.

Seaspiracy: Pravá tvář udržitelného rybolovu (2021)

Pílime pod sebou konár,ešte sa aj rehoceme,že nás sa to netýka.Ako dokument za veľa nestojí,ale tá téma,že všadeprítomný profit je dnes rozhodujúci všade,to je na zamyslenie.Kvôli tomu plus 1 hviezda.

Cruella (2021)

Asi najlepšie na tom bolo,že to hýrilo nápadmi a doplňovala to kvalitná muzika 70 tych rokov a celkom slušný britský humor.Story je vypiplaná do detailov a Emma Thompson a Emma Stone idú na plné obrátky.Pre mňa riadne prekvapenie od Disney.

Rozhněvaný muž (2021)

Guy Ritchie v gangsterskej téme,ktorá mu ide najlepšie.Nebolo to však úplne orechové i ked Jason sa snažil ostošesť.Na Gentlemanov to ale nemalo.

Domina (2021) (seriál)

Jeden z dalších pokusov popisujúcich postupný rozpad morálky a intríg v rímskej ríši. A vidieť,aj z tohto seriálu,že história sa stále opakuje.Moc je silnou a neodolateľnou drogou aj dnes.

Viktoriánky (2021) (seriál)

Veľká škoda,že až v 6.tej časti série sa vyjasní celkové pozadie príbehu aj to zrýchlenou formou,až to chvíľami vyzeralo ako úplne iný seriál.