Odin vdoch (2019)

Ruská verzia Bessonovho The Big Blue.Páčilo sa mi to civilné spracovanie témy,ale chýbala tam väčšia hĺbka postáv.

Příběh Popelky (2021)

To nebola rozprávka,ale príbeh striktne upravený na dnešnú BLM,LGBT dobu plus spievanie. Žasnem kam tá kultúra smeruje.

Neznámá bitva (2019)

Vojnové scény boli veľmi brutálne hlavne v boji muža. proti mužovi.A tiež je historickou pravdou,že ruskí vojaci neustupovali,lebo ich politruci hned strieľali.Nebolo kam.

Koňok-Gorbunok (2021)

Parádne spracovaná rozprávočka.Rusi sa vážne nezdajú,ale toto malo zámerne až gýčovitý prístup s ohľadom na detského diváka.

Respect: Královna soulu (2021)

Ak by niekto vedel zaspievať piesne Arethy Franklin s tou jej plnou chrapľavou dušou,tak to je iste Jennifer Hudson.Pocta Arethe bola príbehovo dosť slabá,ale ten spev to zachránil.A to čo zaspievala Jennifer v tom finále,z toho som mal zimomriavky až za ušami.Musím upozorniť,že som starý milovník kvalitnej soulovej hudby,možno preto taký rešpekt.

Zelený rytíř (2021)

Silne ártové,ale s nádhernými obrazmi a halucigénnou atmosférou,kde sa prelínala skutočnosť s fantáziou s pomalým tempom vedúcim k nejednoznačnému rozuzleniu.

Děvjatajev (2021)

Vojnová dráma od ktorej som očakával viac.Ale ten útek bol spracovaný nádherne.