Barbie (2023)

Nechápem tento vyblýskaný americký symbol malomešťiactva.Násilná satira,ale pre koho ? Podľa filmu vyzerá,že sprostosť a peniaze vždy víťazia.

Assassin (2015)

Filmársky dokonalé po umeleckej stránke,ale pre užívateľa a diváka podstatne komplikovanejšie.Väčšina deja a jej história prebiehala v dialógoch, a pre neznalých vzťahov ako ja,to bol tuhý oriešok a miestami frustrácia.

Legenda o Janě (2009)

Ako príbeh to bolo krásne,ale ako skutočnosť málo uveriteľné,avšak zaujalo.

Irati (2022)

Fantasy rozprávka pre dospelých.Temný nádych krížený pohanskými legendami a korupčným kreťanstvom.

Legend of Deification (2020)

Príbeh vypadal tak,že cca Boh musel zhrešiť aby udržal tri ríše v rovnováhe.A bralo sa celkom vážne,s tým,že ide o bohorúhačstvo.Zvláštna hranatá grafika.

Tři mušketýři: D'Artagnan (2023)

Klasika zpracovaná Richardom Lesterom je uložená v mojej pamäti ako veľmi vysoko hodnotená a ojedinelá.Francúzi sa pokúsili o oživenie,ktoré sa viacmenej podarilo.Vadilo mi len až príliš moderné poňatie kamery,čím sa oslabil zážitok zo súbojov,na druhej strane pozitívom bola kvalitná choreografia a atmosféra.

Flash (2023)

Teraz sú in multisvety,pomaly každý blockbuster to už rieši,ale CGI bordel zostáva stále rovnaký.

Božské kapky (2023) (seriál)

Príjemná oddychovka zo zvláštnou tématikou s ktorou som sa stretol prvýkrát.Seriálu by stačila aj polovica dielov,takto to bolo skôr naťahované a na škodu veci.

Warhorse One (2023)

Akčňák s tuhým patriotizmom,ale ináč nič moc.