Napoleon (2023)

Vyzerá to a pôsobí to ako nepodarená psychologická sonda do vzťahu Napoleona a Josefíny.V pozadí prebiehajú historické bitky v rôznych častiach sveta.Chladné a neosobné ako psí čumák.Sorry.

Love and Destiny (2019) (seriál)

Rozhodol som sa venovať seriálu počas sviatkov,aj tak nebolo čo robiť.Prvé prekvapilo skoro gýčové prostredie,ale vypracované do najmenších detailov a plné fantázie.Veľmi živo a do hlbky spracované postavy.Dej sa zaoberal nesmrteľnými a smrteľnými postavami v rámci čínskej mytológie.60 dielov však dá zabrať,preto moja poklona patrí hlavne týmu prekladateľov českých titulkov.Skončilo to a človeku je ľúto,že to už nepokračuje.

Silent Night (2023)

Určite to už nie je starý dobrý kráľ akcie John Woo.Ešte trocha záver,ale ináč biedny revenge.

Alienoid (2022)

Slušné sci-fi by to bolo,ak by sa to kvôli pomaly objasňovanému príbehu neprepadalo do viacerých nudných pasáží.CGI fajn.

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023)

Vzťahy v celom filme sú ako keby odtrhnuté od reálneho sveta a veľmi nezaujmú.Choreografiou si určite pomohli z filmu "Brazil" od Terryho Gilliama.Ináč ,ale skutočne Orwellov svet je čoraz aktuálnejší.

Jawan (2023)

Film je vyslovene určený pre jednoduchšie indické publikum,ale pri vypnutí mozgu sa darilo celkom relaxovať,avšak s pretáčaním tancov.

Oppenheimer (2023)

Filmársky je to unikátna záležitosť.Ale prekopať sa cez tú masu zbytočných dialógov,bolo frustrujúce.A priznávam nudil som sa.