96 hodin: Odplata (2012)

O hodně slabší než jednička.. Ty hvězdy za bouráka Neesona a nohy Maggie Grace..

96 hodin (2008)

Prvotřídní řežba..

Dracula 3000 (2004) (TV film)

Pokud to bylo myěleno jako vtip, tak to moc vtipný nbylo, teda až na pár Cooliovo hlášek.. Pokud to někdo myslel vážně tak to potěš pánbů.. Hrůza hrůzoucí... Megasračka kde v roce 3000 jezdí ochrnutej týpek na vozejku kterej pohání rukama (?!), na kosmický lodi visej sovětský vlajky, kapitán záchranný lodi vypadá jako metrosexuální frajírek, hlaní upír je ubohej necharismatickej slizák a Erika Eleniak (za ní ta jedna hvězda) neukáže ani jednou kozy... A ten konec? nepochopil sem...

Poslední křížová výprava (2. část) (1971)

Platí co jsem napsal k prvnímu dílu.. Plus hezké záběry z Prahy.. Takhle kvalitní historický velkofilm už jsem dlouho neviděl.. Oba díly jsou pro mně opravdu příjemné překvapení..

Poslední křížová výprava (1971)

Skvělá výprava, obsazení a na svou dobu pěkně zvládnuté bitvy.. Charismatický hlavní hrdina..

Jump street 21 (2012)

Typická americká slátaná píčovina.. A celkem vtipná! Dobrý hlášky a pěkný holky.. Na víc než tři to ale není..

Le foto di Gioia (1987)

Dusno, dusno, dusno... Erotické napětí (moc pěkné holky), vraždy, scény kdy se vám tají dech protože nevíte co se stane v příští vteřině... A to všechno bez milionových počítačových triků pěkně v duchu osmdesátek... Pro mě překvapivě kvalitní thriller... A nic na tom nemění ani to, že jediné titulky které jsem sehnal udělal nějaký blbec pomocí google translatoru a do toho navíc občas vložil rumunské slovo... nemůže bejt holt vždy posvícení no..

Vikingové (1999)

Slušně odvedená práce na kterou se dá dívat jako na nenáročnou oddychovku pro chlapy.. Nečekejte nic do detailu promakaného, obzvlášť co se týče děje a zápletky.. PS: Ta modrooká světlá zrzka je božská...

Atlas mraků (2012)

Som z toho vol'aký zmätený... Asi jsem čekal víc, čekal jsem že mně film který všichni kolem mě vychvalovali a který má 3 hodinovou stopáž mě řádně sežvejká a pak vyplivne v takovém stavu, že budu mít pocit že už nic nemůže být tak jako dřív.. Nic z toho se nestalo..