Perníkový táta (2008) (seriál)

1. série 80%, 2. série 90%, 3. série 100% (obzvlášť její finále), 4. série 101%, 5. série je z říše snů a díl Ozymandias je pravděpodobně nejlepší epizoda všech seriálů vůbec..

Nevědomí (2013)

Skvělá výprava, skvělá vizuální stránka, dokonalý soundtrack (i když občas značně připomínal TDK), perfektní Cruise a Riseborough.. Ten film mi prostě sedl a strašně rád mu odpustím pár jeho nedostatků, 5*.

Pád Bílého domu (2013)

Šílená americká samohona, ale co naplat, Gerard a Morgan jsou skvělí a i když se filmu několikrát zasmějete, i tak baví.

Nezapomeň na mě (2010)

Pro mě naprosto špičkový výkon od všech hlavních aktérů, obzvláště pak od Brosnana, Pattinsona a jeho malé sestřičky, a příběh, kterému jsem s radostí, i když možná trošku naivně, uvěřil a nechal se jím vtáhnout.

Armageddon (1998)

Chvílema film neskutečně přetéká americkými klišé, ale co naplat, film díky svému skvělému obsazení prostě baví a rádi se na něj podívate znovu a znovu. Rozhodně jedna z nejlepších akčních jednohubek. 80%.

Argo (2012)

Lehce předvídatelné, ale skvělě zrežírované a zahrané drama. I když dávám solidní 4* a dostalo to 7 nominací na Oscara, pro mě zatím asi nejslabší Affleckův film coby režiséra.

Temný rytíř povstal (2012)

Ať chci nebo ne, vnitřně jsem to srovnával s TDK a nutno říct, že TDK vítězí minimálně o 3 délky. Ano, je to úžasný film. ano, má to opět tu temnou atmosféru, kterou jsem tak miloval v TDK, ano, má to Nolanův punc geniality, ale oproti "dvojce" mi tam prostě něco chybělo. I když byl Hardy alias Bane tradičně skvělý, Heath v podobě Jokera byl a zůstane nepřekonán (s Hannibalem Lecterem pravděpodobně nejlepší záporák všech dob) a pro mě to byl asi ten největší rozdíl, protože když byl Joker na place, běhal mi mráz po zádech. Uvidíme, jestli si mě film získá na další shlédnutí. Prozatím 4*.

Sinister (2012)

Velmi, velmi vydařený horor, rozhodně jeden z nejlepších za poslední dobu, ale i tak si myslim, že se z toho dalo vytěžit víc, pořád jsem měl pocit, že tomu ještě něco chybí. 80%.

Skyfall (2012)

Někdo tady napsal, že nové Bondovky s Craigem jsou něco jako zcela jinak uchopená trilogie Batmana Nolanem, a mně nezbývá nic jiného, než plně souhlasit. Casino Royal pro mě doteď byla nejlepší Bondovka ze všech, Quantum of Solace bohužel krok vedle, ale Skyfall...ano, to je pro mě nový Bond č.1! Zamiloval jsem si tu temnou atmosféru, která mi připomínala TDK, akční scény, dialogy (protože tady se mluví sakra hodně), scény ze Skotska, nakouknutí do minulosti Bonda, prostě všechno. Nutno říct, že celý film jsem byl v blaženém tranzu a užíval si, co jsem na tom plátně viděl... 5*

96 hodin: Odplata (2012)

2* jen díky Liamovi, ve kterym to pořád je. Jinak ohromný zprasení tak moc kvalitní a oblíbené jedničky.