Marie Terezie - A Woman at War (2019) (série)

Dokonalé zničenie pokračovania nasadením nekompatibilnej nástupkyne MT . To som fakt nepobral

Kolonie (2013) odpad!

pôvodne som dal hviezdu, ale potom čo človek vstal a znova zautočil na hlávného hrdinku asi po 20 ranách železnou tyčou musím zmeniť hodnotenie. Kdo na takéto vtákoviny dáva prostriedky..

O princezně Amélii (2015) (TV film) odpad!

Za tú gendrovo vyváženú produkciu nemeckých bratov sa musia Grimmovci v hrobe obracať...

Letopisy rodu Shannara (2016) (seriál)

Myslím, že producentov seriálu poteším, vydržal som to až po šiesty diel. Na to čo som dostal na tanier je aj to úspech. Možno by nebolo zle keby aspoň raz za čas zlo vyhralo nad elfami a pekne si tých naivných a sladkých blbečkov Dagda uškvaril v pekelnom ohni..

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Na začiatku seriálu som si hovoril ako taký útek z väzenia môže mať 4. série, potom som zistil, že samozrejme ich 4. mať nemôže.. Od začiatku druhej série sa dej naťahuje ako sloní sopel, akoby sa seriálu chytili uplne iní ľudia. Ovšem prvá séria je nadpriemerná. 1.séria - 70% 2.séria - 15% 3.séria - 0% 4.séria - 0%

Živí mrtví (2010) (seriál)

I.seria = 75% II.seria = 50% III.seria=80% Škoda, že je v druhej sérii toľko naťahovania a nelogických ťahov. Ako keby ju do rúk zobrala iná réžia, hlavne prvé diely.

Sunshine (2007)

Prvá polhodina sľubovala celkom slušný zážitok, ale zrazu začali kozmoaktéri veľmi ochotne umierať, aj keď vlastne ani nemuseli. Definitívny prelom ale nastal, keď sa objavil kapitán "zombie" z predošlej záchrannej misie. Uniklo mi, čo tým producenti zamýšľali, zrejme aby to nudné zachranovanie Zeme nabralo grády. Popravde, tak primitívny dej by som zezplácal ani po pätnástich vodkách. Druhú polovicu filmu som už len čakal, kedy to trápenie skončí. Ultra nelogičnosti v technickom prevedení ani nemá cenu komentovať.. Skvelá ukážka toho, ako sa dá totálne zbabrať film s celkom zaujímavou myšlienkou. Jedna * za pekné vizuálne spracovanie.

Věčný bojovník (2006)

Hviezda za výpravu, ale dopozerať som to nedokázal, asi 3x som zaspal. Zlátanina tak 10 filmov dohromady.. škoda no.

Ratatouille (2007)

Technicky na vysokej úrovni, to je bez debaty, ale dejovo také nijaké, bez vtipu. Až sa mi nechce veriť, aké to tu má hodnotenie. Za technické zpracovanie ľahký nadpriemer.