Kdo přežije - Jeden svět (2012) (série)

Táto séria sa na Survivor nepodobá ani z ďaľeka (ako aj predošlé 2 série). Viac sa to podobá na Big Brother ako na Survivor. Asi 3 hráči prejavili strategické myslenie. Ostatní vôbec nič a ani len nemajú záujem hladať "tajnú" imunitu. Vôbec ich netrápi že tam niekde tá imunita je. Namiesto stratégie radšej intrigujú a hádajú sa kôli blbostiam. Nikdy nepochopím ako sa táto séria môže ľuďom páčiť. Všimol som si že veľa ludí obľubuje Leifa a Chelsea. Toto tiež nepochopím lebo Leif ukázal len to že má krátke nohy. Nič viac. A Chelsea tá neukázala vôbec nič a i tak je u fanúšikov obľúbená. Potom neviem čo si mám myslieť ale pripadá mi to tak že tí čo majú radi Leifa a Chelseu tak ešte nevedia o čom survivor v skutočnosti je. Ja tieto novšie série pozerám už len z povinnosti. Toto je už moja 3 séria po sebe ktorú pozerám len z povinnosti. Lebo toto už survivor neni. A ak to takto pôjde ďalej tak to už asi prestanem pozerávať. Ani sa nečudujem že u amíkov klesá sledovanosť od jednej posranej série k druhej. A ako by nestačilo len to že vymýšlajú úplne debilné pravidlá a zvraty, tak ešte aj príšerný CAST urobia. Hlavne v predošlých sériach to tak bolo. Vymysleli úplnu debilinu RI, nazbierali tých najsprostejších hráčov (česť vínimkam) a drbli medzi nich dvoch hviezdnych hráčov. A divák zíval od nudy. Ale aj tak je táto séria lepšia ako Redemption Island (22) tak preto dávam 1*.

Kdo přežije - Ostrov vykoupení (2011) (série) odpad!

Podľa mňa najhoršia séria aká bola natočená. Kôli tomu debilnému Repemtion islandu neboli súťaže o odmenu. (Na odmenách sa niekedy aspoň pomenia aliancie) Tie súťaže na redemptione stáli za h.... a tak isto aj súťaže o imunitu. Vždy som vedel kto vypadne. Ani 1x som nebol zaskočený. A ešte k tomu aj príšerný CAST. To takých primitívov ešte survivor nevidel. Keďže Marquesas som dal 1 hviezdičku tak tomuto musím dať odpad.

Senna (2010)

Tento film mi vrátil všetky spomienky na ten osudný závod. Strašne emocionálny a fascinujúci dokumentárny film. Ayrton vždy bol a bude môj najobľúbenejší pretekár. Od vtedy ako zomrel som F1 pozeral len zriedkavo. Ale keď som sa dopočul, že teraz v F1 preteká Ayrtonov synovec Brunno, tak zase som zažal pozerávať. Držím Brunnovi palce a nech sa mu nestane osudným žiaden závod. (Brunnov otec tiež zahynul na motorke). A soundtrack bol tiež vynikajúci.

Bohové musejí být šílení 2 (1989)

Mňa dvojka bavila ovela viac ako jednotka. Pokračovania bývajú vždy horšie ale toto bolo fakt lepšie. N!xau je strašne podarený :)

Přátelé (1994) (seriál)

Najvtipnejší sitcom na svete. Videl som všetky série aj 5x už a stále sa na tom zasmejem. Teraz všetky ostatné sitcomy porovnávam s týmto. A vždy si poviem že - no na priatelov to nemá tak to nejdem ani pozerať. Teraz už nikdy v živote neuvidím iný sitcom :D Len po čase Chandler už nie je taký vtipný ako na začiatku. Bezkonkurenčný sitcom toto

Noční let (2005)

Pokiaľ sa to odohrávalo v lietadle tak do bolo dobré. Ale akonáhle vystúpili už to začalo byť strašne prehnané. A na konci filmu sa tí herci tvárili ako keby sa do takej situácie dostávali každý deň. Myslím ten otec aj s ňou a ešte aj tá čo v hoteli robila. Koniec ma nasral preto dávam 2. Nieje nič horšie ako keď dobrý film sa na konci dototo...

Oz (1997) (seriál)

Milujem filmy, seriály, dokumenty a všetko ostatné čo sa odohráva vo väzenskom prostredí. Ale tento seriál bol asi najlepší z väzenského prostredia. Seriál vystihol presne ako to v base chodí a vystihol aj vynaliezavé rozmýšlanie väzňov. Pár vecí mi tam síce chýbalo, ale vhľadom na to že to je dosť starý seriál tak odpúšťam :)

Lokal TV (2011) (seriál) odpad!

WTF? Animovaný seriál pre dospelých? Tomuto humoru by pochopili aj 10 ročné deti a ani im by to nebolo vtipné. Toto je najväčší animovaný bullshit aký som kedy videl. Navyše to je ešte aj príšerne nadabované. Celý seriál dabujú asi 4 osoby. A verím že keby tam nebol ten Pišta tak to nesleduje asi nikto. Radšej odporúčam Teletubbies ako toto. Aj to je asi vtipnejšie

Kdo přežije (2000) (pořad)

Najlepšia show akú mohli vymyslieť. Začal som to sledovať hneď od prvej série asi v roku 2001. Som úplny závislák. Keď dlhšie nevidím volakú sériu tak mám absťák. Videl som všetky série a niektoré aj 2 - 3 krát a stále ma to baví. Len trošku ma serie že réžii ide samozrejme len o sledovanosť tak môže manipulovať s hrou a aj s hlasmi. Ale ja pevne dúfam že réžia ešte túto možnosť nevyužila. A keď áno, tak aj tak je to tá najlepšia show :) Jediné čo by som tomu vytkol je to že novšie série stratili ten survivorský nádych. Kmeňe majú od začiatku oheň, kladivo, klince, harpuny, lopaty a podobné veci. Aj tie odmeny trošku ochabli. A v 23 sérii si réžia nedá ani tú námahu aby prezradila na ktorej pláži budú žiť kmene po zlúčení. Nieje čas aby to tam zmienili. Vysielacia doba je okolo 40 minút a myslím si že je to dosť málo na zrekapitulovanie troch dní. Mohlo by to mať aspoň 1 hodinu lebo len kmeňová rada zaberie tak 7 až 10 minút. A súťaže tiež ochabli v novších sériach. Moje najobľúbenejšie série - Samoa(19), Tocantins(18), Palau(10), Heroes vs Villains(20), Cook island(13) Moje neobľúbené série - Redemption island(22), Marquesas(4), The Amazon(6) Moji obľúbení hráči - Russell Hantz(19,20,22), J.T.(18,20), Yul(13), Yau man(14,16), Rupert(7,8,20), Sugar(17,20), Rudy(1,8), Lex(3,8)

Městečko South Park (1997) (seriál)

Jednoznačne najlepší a bezkonkurenčný animovaný seriál. Tí čo máte aspoň trošku prehlad čo sa vo svete deje (hlavne v USA) tak odporúčam tento seriál. Priznávam že asi prvé 4 série sú trošku nudnejšie ale postupom času sa všetko zlepší. Tí čo dali tomuto seriálu odpad tak buď nemajú prehlad (nepochopili) alebo videli len prvé série. A ešte odporúčam pozrieť v originále a s českými titulkami.