• Thriller

Podvod (2008)

Až také zlé to zase nebolo...

Četvrti čovek (2007)

Celkom sa dalo. Srbi sa trochu zopičili po amíkoch i natočili tento béčkový trhák. 4* vzhľadom na kategóriu filmu... Pozrieť raz a zabudnúť. Ale zaspať som pri ňom nezaspal ;-)

Kolik je na světě brusinek? (2011)

Pozeral som tento film po prečítaní hlavne tých vašich kritických komentárov. Film bol ďaleko lepší, než tu títo "kritici" opísali. Kto nevie oceniť takýto film, nemal by vôbec vypisovať komentáre. Podľa mňa toto bola od tvorcov velikánska odvaha natočiť tento film. Ale tohto by sme sa na Slovensku alebo v Čechách dočkali veľmi ťažko. Tu my radšej pozeráme americké bezduché sračičky... Veľmi dobre spracované, skôr nenáročné, ale dobré. Určite zo nebol premrhaný čas. 4*

Naboso (2005)

Ozaj pekný romantický film. Niekedy až skĺzne do komédie, Nemci sa nazaprú. 80%. Určite.

Americký zločin (2007)

Som zhnusený z tej reality... Je to hrôza. Banisevskej a jej podobným je trest vo väzení málo. Mali by ich zaživa kuchať, špiny hnusné!

Nic nás nerozdělí (2012)

Pekné a ak s happyendom. Konečne niečo katastrofické aj pozitívne. Super. Stálo to za pozretie. Minutáž pridlhá ale čo už. 4*

Záblesky chladné neděle (2012)

Celkom dobrý film. Zvláštny, zaujímavý, tajomný. Škoda, že minutáž nebola dlhšia a skončil " v najlepšom"...

Láska (2012)

Trochu sklamanie vzhľadom na vysoké hodnotenia a ocenenia filmu. Postáv pár, ak ich bolo spolu 10, tak je to veľa... Minutáž hoooodne cez limit. Asi som niečo nepochopil...

Mezi cizinci (2002)

Pri pozeraní tohto filmu, ktorý tu má vysoké hodnotenie, som mal pocit, že... je to bez ladu a skladu. O ničom. Hodnotiť vysoko len kvôli Sophii Loren alebo Géradovi D. nemá význam. 2*